صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ویدئو
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ویدئو
ورود

1399/6/23 يكشنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بجنورد مصوب شد؛ کتابخانه‌های عمومی ارکان و گریوان هفته کتاب در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد کتابخانه های عمومی روستایی ارکان و گریوان شهرستان بجنورد که مراحل ساخت آن به اتمام رسیده است، در هفته کتاب با حضور مسئولان استان خراسان شمالی، افتتاح و به بهره برداری می رسد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان شمالی،  دومین جلسه  انجمن کتابخانه های عمومی شهر بجنورد  با حضورغلامرضا عوض زاده، فرماندارشهرستان بجنورد؛ محسن امیری، رئیس اداره شهرستان بجنورد؛ محمد امیری، رئیس اداره آموزش  و پرورش شهرستان بجنورد و سایر اعضای جلسه در محل دفتر جلسات فرماندار بجنورد برگزار شد.

 غلامرضا عوض زاده فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بجنورد در ابتدای جلسه  گفت:با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاهها و همچنین درخواستهای عمومی مردم فعالیت کتابخانه های عمومی شهرستان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی آغاز  و به اعضاء خدمات کتابخانه ای داده شود.
عوض زاده بیان کرد: با توجه به هزینه های جاری بالای ساختمان کتابخانه عمومی مرکزی (آیت ا... مهمان نواز)بجنورد از طریق مکاتبه با کمیته برنامه ریزی شهرستان برای این ساختمان کد پروژه ی مستقل برای اختصاص اعتبار و بودجه ی سالیانه ی جداگانه در نظر گرفته خواهد شد.
وی افزود: :با پی گیری و اختصاص بودجه های در نظر گرفته شده برای پروژه ی کتابخانه عمومی 420متری گلستان شهر و همچنین اختصاص بودجه ی مانده  این پروژه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان این پروژه باید طی ماههای جاری عملیات عمرانی آن آغاز و به اتمام برسد
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بجنورد  در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اختصاص مبلغ 3میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان  جهت اتمام عملیات عمرانی و تجهیز دوباب کتابخانه عمومی روستایی  120متری در روستاهای ارکان و گریوان، این دو باب کتابخانه در  هفته کتاب سال جاری افتتاح و بهره برداری شود.

 امیری، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: با توجه به بازگشایی مدارس تمام آموزشگاههای شهرستان همانند گذشته پذیرای همکاری و اجرای برنامه های کتابخانه ای با رعایت موارد بهداشتی هستند.
علی طهماسبی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیر  بیان داشت: در حوزه ی کتابخانه ای در شهرستان بجنورد خوشبختانه با پی گیریهای صورت گرفته تمام پروژه ها به بهره برداری رسیده است و ان شاالله با اختصاص اعتبار و بودجه کافی کتابخانه عمومی گلستان شهر نیز در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.
محسن
امیری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز دراین جلسه گفت: با توجه به افزایش تعداد کتابخانه های عمومی شهری و روستایی در حوزه ی شهرستان بجنورد نیاز است که شهرداریها در واریز به موقع نیم درصد مساعدت بیشتری داشته باشند.همچنین بودجه کتابخانه های عمومی در کمیته برنامه ریزی شهرستان افزایش یابد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]