صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود

1398/12/14 چهارشنبه در سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بجنورد مصوب شد؛ تخصیص اعتبار برای بهره برداری از کتابخانه گلستان شهر کتابخانه عمومی گلستان شهر بجنورد در صورت تخصیص اعتبار و بودجه در نظر گرفته شده در بهارسال1399به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان شمالی، سومین جلسه  انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بجنورد  با حضور علی محمد جهانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ غلامرضا عوض زاده، رئیس انجمن و فرماندار بجنورد؛ بخشداران و شهرداران بخش مرکزی و حصار گرمخان و دیگر اعضای انجمن در محل سالن جلسات دفتر  فرماندار برگزار شد.

 علی محمد جهانی،  مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی  گفت:در هفته  کتاب، کتابخوانی و کتابدار امسال دو باب کتابخانه عمومی روستایی هرکدام با متراژ120متر مربع در روستاهای بیدک و قلعه جق با جذب کتابدار بومی هر روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.
جهانی افزود: با اختصاص اعتبار سفر ریاست محترم جمهوری به استان در خصوص کتابخانه های عمومی روستایی ارکان و گریوان نیز عملیات عمرانی این کتابخانه ها در حال اتمام بوده و در صورت مساعد بودن شرایط در آینده ی نزدیک با جذب کتابدار بومی به بهره برداری خواهند رسید.
وی خاطر نشان کرد: در صورت اختصاص بودجه برای کتابخانه عمومی گلستان شهر با توجه به اقدامات و مکاتبات انجام شده، انشعابات (آب ،برق،گاز و...)کتابخانه عمومی گلستان شهر در مدت باقیمانده از سال 98خریداری خواهد شد.

جهانی گفت: با افتتاح و به بهره برداری رسیدن همه ی پروژه های کتابخانه ای در حوزه ی شهرستان بجنورد رشد قابل ملاحظه ای در شاخص های کتابخانه ای شهرستان و استان در سال جاری و آینده شاهد خواهیم بود.

 غلامرضا عوض زاده،  فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بجنورد نیز در این جلسه بیان داشت: حضور شخص اعضاء در این جلسات الزامی است  تا در پیگیری و انجام مصوبات خللی ایجاد نشود.

عوض زاده گفت: با توجه به در پیش بودن جلسه ی کمیته ی برنامه ریزی شهرستان و همچنین رایزنی با مدیر کل سازمان برنامه و بودجه ،اعتبارات لازم  برای کتابخانه های عمومی گلستان شهر و فرهنگ حصار گرمخان در نظر گرفته می شود تا این کتابخانه ها  هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

 همچنین در پایان جلسه مقررشد  در خصوص برطرف شدن مشکل صدور پروانه ساختمانی کتابخانه عمومی گلستان شهر،با مساعدت شهرداری از طرف اداره کل راه و شهرسازی دوباره مکاتبه و پی گیری صورت پذیرد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]