صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2

3
1397/7/24 سه‌شنبه با حضور اعضای فعال برنامه‌های فرهنگی کتابخانه الزهرا(س) برگزارشد کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد از برگزاری برنامه‌های فرهنگی با حضور اعضای فعال کتابخانه در مهرماه 97 خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی،  فاطمه جهانی، کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد از برگزاری برنامه‌های  فرهنگی با حضور اعضای فعال کتابخانه  در مهرماه 97 خبرداد.
نمایشگاه تازه های کتاب 

در این نمایشگاه کتاب های کمک درسی اهدا شده توسط اعضا و همچنین متعلق به تمامی سطوح تحصیلی در معرض دید مراجعین گذاشته شده که همگی آن ها از انتشارات معتبر و تازه انتشار یافته می باشند.

با توجه به این نکته که کتابخانه الزهرا(س) برای استفاده بانوان عزیز و ارجمند شهرستان بجنورد می باشد و تعداد کثیری از عزیزان در اینجا به مطالعه درسی می پردازند نیاز اینگونه منابع کمک درسی بیش از پیش احساس می شود.
نشست مولوی خوانی
به مناسبت بزرگداشت مولانا در کتابخانه الزهرا(س) نشست مولوی خوانی برگزار شد.

 در این نشست درباره تولد و حیات مولانا جلال الدین بلخی و نحوه آشنایی ایشان با شمس تبریزی سخن به میان رفت و در مورد آثار ایشان و سبک و ثیاق سروده های ایشان که بیشتر عارفانه و عاشقانه است صحبت شد.

 این جلسه برای کسانی که در آن شرکت داشتند جذابیت داشت و اظهار رضایت می کردند و خواستار برگزاری اینگونه کتابخوانی ها و جلسات شاعرانه بودند تا بیشتر با اشعار فارسی و شاعران بزرگی چون مولوی, حافظ, سعدی و از این قبیل شاعران برجسته کشور در حوزه زبان پارسی, آشنا شوند.
کارگاه خلاقیت
در  این کارگاه به 5 نفر از عزیزانی که شرکت کرده بودند 2 شکل از حیوانات به صورت اوریگامی آموزش داده شد که کودکان از ساختن و رنگ آمیزی آنها لذت بردند.

برگزاری اینگونه کلاس ها برای کودکان ذهن آنها را خلاق می کند و به علت جذاب بودن اینگونه کلاس ها برای خود کودک و خانواده های کودکان از استقبال خوبی برخوردار می باشد.
نشست قصه گویی
نخستین  نشست قصه گویی به مناسبت روز جهانی کودک در کتابخانه الزهرا(س) شهرستان بجنورد برگزار شد .

در این نشست کتاب داستان " از مورچه ها یادبگیریم" برای کودکان قصه گویی شد، که پاره ای از داستان های شاهنامه به تحریر محمدرضا یوسفی می باشد.منبع: بجنورد
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 312