صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2
1397/11/6 شنبه به همت دهیاری روستای سست صورت‌گرفت؛ اهدای 3 میلیون ریال جایزه ویژه بخش کودک کتابخانه لندیشه دهیار روستای سست شهرستان اسفراین مبلغ سه میلیون ریال جایزه ویژه بخش کودک کتابخانه عمومی سست خریداری و به این کتابخانه اهدا کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مسئول کتابخانه اندیشه سست گفت : دهیار روستا با  هدف  تشویق و ایجاد انگیزه در کودکان برای کتابخوانی مبلغ سه میلیون ریال جایزه  برای بخش کودک  کتابخانه  خریداری و به این کتابخانه  اهدا  کرد.

فاطمه سلیمی گفت: وجود دهیاران علاقمند به حوزه کتاب و کتابخوانی غنیمتی هستند که توجهه آنها می تواند کمک های فراوانی در جهت ارتقای شاخص های مطالعه در وی افزود:  حمایتهای اعضای شورا و دهیار محترم باعث شد در نه ماهه اخیر ما در جذب اعضا نه درصد در تعداد کتاب ده درصددر امانت صد و چهارده درصد و در مراجعه چهل دو درصد رشد داشته باشیم.

فاطمه سلیمی با بیان این مطلب که کتابخانه سست به عنوان تنها کتابخانه روستایی شهرستان است که ساختمان آن در تملک اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوده و ما توانسته ایم خدمات زیادی را جهت دسترس پذیری منابع اطلاعاتی به عمومی مردم روستا ارائه دهیم.

گفتنی است؛  کتابخانه عمومی  اندیشه سست در حال حاضر 5585 نسخه کتاب و 443 عضو فعال دارد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 311