صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2
1397/8/30 چهارشنبه با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی و آموزش و پرورش؛ آیین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان مانه و سملقان برگزارشد آیین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان مانه و سملقان با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی و آموزش و پرورش این شهرستان و به میزبانی دبستان امام صادق (ع) آشخانه برگزارشد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی،  آیین بزرگداشت هفته کتاب  و کتابخوانی در شهرستان مانه و سملقان با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی  و آموزش و پرورش این شهرستان  و  به میزبانی  دبستان  امام صادق (ع)  آشخانه برگزارشد.

 حسن زاده،  
معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان در این مراسم به  اهمیت کتاب و کتابخوانی اشااره کرد و با الگو قرار دادن قرآن کریم وصحیفه سجادیه و نهج البلاغه  دانش آموزان و حاضرین در مراسم را دعوت به خواندن کتاب و کتابخوانی  کرد.
ابراهیم شادکام، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مانه و سملقان در ادامه  با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب در دین مبین اسلام، بیان کرد: کتاب در نزد مسلمانان دارای ارزش و جایگاه ویژه ای است، به گونه ای که معجزه پیامبر اسلام(ص) کتاب قرآن است. حضرت علی (ع)، کتاب را بوستان علما می داند. این نشان از اهمیت کتاب در نزد ما مسلمانان است.
شادکام  افزود: با مشارکت و همت مسئولین می بایست در ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی در این شهرستان قدم‌های بیشتری برداشته شود تا  سرانه فضایی کتابخانه‌ای  در شهرستان افزایش پیداکند.
  گفتنی است؛ پس از مراسم به اتفاق دانش آموزان و مسئولین از سساختمان جدید کتابخانه عمومی مرکزی آشخانه( شهید بهشتی) بازدید بعمل آمد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 382