صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
2

1

3
1397/10/20 پنجشنبه برنامه‌های متعدد فرهنگی به میزبانی کتابخانه الزهرا(س) بجنورد برگزارشد در روزهای سرد زمستانی کتابداران کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی به گرمی از دوستداران کتاب و کتابخوانی استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی،در روزهای سرد زمستانی کتابداران کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی به گرمی از دوستداران کتاب و کتابخوانی استقبال کردند.
حسنیه احسانی،  کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا (س) گفت: نشست قصه گویی و قصه خوانی طبق برنامه قبلی در کتابخانه عمومی الزهرا( س) برگزار شد.

این نشست با حضور تعدادی از اعضا فعال بخش کودک و والدین برگزار شد که  یکی از کودکان خلاصه کتاب شنگول و منگول را که توسط خودش خلاصه  شده بود خلاصه گویی کرد و در ادامه این نشست کتاب به طاووس نگاه کن توسط یکی از والدین برای کودکان قصه خوانی شد.
فاطمه جهانی، کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا نیز عنوان کرد:
نشست جمع خوانی کتاب پر  با حضور تعدادی از اعضای کودک که علاقه مند به کتاب  و کتابخوانی هستند به همراه تعدادی از مادران در بخش کودک برگزار شد.

همچنین به مناسبت بزرگداشت جهان پهلوان تختی، نمایشگاهی از عکسها و زندگینامه جهان پهلوان تختی در محل کتابخانه الزهرا(س) برگزار شد.  در این نمایشگاه خلاصه‌ای از زندگی جهان پهلوان تختی به همراه عکس  در معرض دید مراجعه کنندگان قرار گرفت. همچنین در این نمایشگاه به معرفی کتاب بچه خانی آباد پرداخته شد.

کتاب بچه خانی آباد - نویسندگی مهدی حق بین- انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی به زندگی و زمانه جهان پهلوان تختی پرداخته شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 319