صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
3

4

1

2
1397/10/3 دوشنبه در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان ؛ کارگاه آموزشی « مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده » برگزارشد در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد با مسئولان شهرستان رازوجرگلان استان خراسان شمالی، نخستین کارگاه آموزشی «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده » به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نخستین کارگاه آموزشی«مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده » در راستای اجرای مصوبات نشست  شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان و به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز یکشنبه2  دیماه 97 در روستای کلاته ابریشم  و درمحل ساختمان حوزه علمیه و مسجد روستا با حضور80 نفر برگزارشد.

این کارگاه با حضور 50 نفر از خانم‌ها و 30 نفر از آقایان روستا  برگزار شد که در آن علی افشین ، کارشناسی ارشد مشاوره و خانواده از دانشگاه علامه طباطبایی ، مدیر مدرسه ابتدایی روستای بگ پولاد شهرستان راز و جرگلان  ، مدرس دانشگاه پیام نور واحد آشخانه و دانشگاه پیام نور واحد بجنورد  و  سلیمه کوهی ، کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه آزاد بجنورد ، مشاوره درمانگاه بخش یکه صعود و حصارچه شهرستان راز و جرگلان مباحث آموزشی را برای حاضرین در جلسه ارائه کردند.

در این کارگاه نکات اساسی پیش از ازدواج و نقش خانواده در این مهم  و همچنین مباحثی از قبیل ازدواج عاقلانه، سنتی و عاشقانه تشریح و مورد بحث قرار گرفت و در پایان کارگاه 10 نفر از خانم‌ها و 5 نفر از آقایان توسط مدرسین کارگاه مشاوره شدند.

گفتنی است؛ این کارگاه با مشارکت اداره کل کتابخانه‌های عمومی  و بهزیستی استان و  در راستای اجرای یکی از بندهای تفاهم نامه بین این دو دستگاه برگزارشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 343