صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
6

4

2

1

3

5
1397/11/18 پنجشنبه به مناسبت دهه فجر صورت گرفت؛ ویژه برنامه متنوع انقلاب در کتابخانه عمومی مرکزی شهید بهشتی آشخانه کتابخانه عمومی مرکزی شهید بهشتی آشخانه با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در دهه مبارک فجر میزبان دوستداران کتاب و کتابخوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی؛ زکیه آذرمهر، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی  با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های مختلف ایام الله دهه فجر گفت: کتابداران کتابخانه شهید بهشتی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با  ویژه برنامه های از جمله حضور کتابداران در گلباران مزار شهدای گمنام و زنگ انقلاب، دیدار با امام جمعه، بازدید کمیته بانوان شهرستان از کتابخانه، نمایشگاه کتاب و روزنامه های دهه 57 و 58 انقلاب و همچنین نمایشگاه از مجلات دهه 60 با موضوع انقلاب  و فضا سازی و آذین بندی کتابخانه این ایام را گرامی داشتند.

وی افزود: مسابقه نقاشی ویژه کودکان از دیگر برنامه های  بود که در کتابخانه برگزار شد در این مسابقه اعضا علاقمند به نقاشی برداشتهای خود را از خاطراتی که والدین از 40 سال پیروزی انقلاب تعریف کرده اند به تصویر کشیدند.

شور و نشاط برای کودکان در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی از اهداف برگزاری این مسابقه بود .در پایان از 6 نقاشی برتر با اهدا جوایز تقدیر به عمل امد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 399