صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2

3
1397/7/24 سه‌شنبه با هدف برنامه‌ریزی برای شرکت در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب کشور؛ نشست هماهنگی در محل کتابخانه عمومی رسالت روستای زوارم برگزار شد نخستین نشست هماهنگی برای شرکت در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب کشور با حضور مسئولین روستای زوارم شیروان در محل کتابخانه عمومی رسالت این روستا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، فاطمه قدرتی زوارم، مسئول کتابخانه رسالت روستای زوارم گفت: جلسه هماهنگی شرکت در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب با حضورهاشم شیرازیان،  مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد  استان،  دهیاری و اعضای شورای اسلامی روستا ، مدیران مدارس و جمعی از خیرین و فرهیختگان روستا در محل کتابخانه رسالت زوارم برگزار شد.
درابتدای این جلسه هاشم شیرازیان 
بااشاره به جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب  کشورگفت: این جشنواره فرصتی برای ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین مردم این روستا است. 
شیرازیان افزود: در امر کتابخوانی هر چقدر بیشتر تلاش شود آثار و نتایج مثبت آن را در کل روستا خواهیم دید. اگر بتوانیم کتاب را در زندگی مردم جاری و ساری کنیم  رشد و توسعه روستا حاصل می شود.
 بایستی همه مسئولین در روستا تلاش کنند تا رقابتهای فرهنگی خاصه کتابخوانی در این روستا گسترش یابد.

وی در خاتمه ضمن اعلام حمایت و استقبال ازطرح های ابتکاری، اظهار داشت: امیدوارم در آینده مسئولین این روستا با برنامه ریزی های مشارکتی و آموزشی و جذب منابع و گفتگو و تعامل قدم های موثر تری را در مسیر فرهنگ کتاب و کتاب خوانی روستای زوارم بردارند.همچنین مقرر شد جلسه بعدی  با حضور کلیه مسئولین در هفته کتاب و کتابخوانی در محل کتابخانه رسالت زوارم برگزار شود.

منبع: شیروان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 305