صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/10/5 چهارشنبه با حضور بخشدار و سایر اعضای انجمن؛ نشست انجمن کتابخانه های عمومی بخش بام وصفی آباد برگزارشد با هدف برطرف نمودن مشکلات کتابخانه های عمومی بخش بام و صفی اباد شهرستان اسفراین چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این بخش برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، نشست  انجمن کتابخانه های عمومی بخش با و صفی اباد  با حضور حجت الاسلام والمسلمین هوشمند نژاد،  امام جمعه شهر صفی آباد؛  ابراهیم  رحیم زاده، بخشدار بام و صفی اباد، قاسم ابراهیمی زمانی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و دیگر اعضای انجمن در محل بخشداری صفی آباد برگزار شد.

در آغاز این نشست، حجت الاسلام والمسلمین هوشمند نژاد، امام جمعه شهر صفی آباد بر لزوم گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید کرد و گفت: انس با کتاب و توجه به کتابخوانی باعث کیفیت کار و بهبود رفتار اجتماعی افراد می شود.

  حجت الاسالام هوشمندنژاد در ادامه به مهم بودن مقوله فرهنگ از قول رهبر انقلاب که کتاب و کتابخوانی از مؤلفه های شاخص در فرهنگ هستند یاد کرد و رهبری را  از رجل سیاسی و فرهنگی دانست که فرهنگ را بیشتر در جامعه مؤثر می داند.

وی افزود: با خواندن کتاب است که انسان ها تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب می کنند و کمتر دچار اشتباه می شوند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسفراین نیز در این نشست  ضمن تشکر از امام جمعه  و بخشدار که توجه جدی در رابطه با برگزاری جلسات انجمن و همچنین کتابخانه های سطح بخش دارند، گفت:  هر انچه که در کتابخانه های سطح شهرستان چه حوزه فیزیکی ،نرم افزاری و زیباسازی کتابخانه های  عمومی انجام شده با پیگیری ها و  حمایت اعضای  انجمن و در راس آن ائمه جمعه ، فرماندار و بخشداران شهرستان است.

قاسم ابراهیمی زمانی  عنوان کرد: کتابخانه خیر ساز روستای بام با پیشرفت فیزیکی شصت درصدی سه سال هست که از طرف خیر  اقدامی صورت نرفته و نیاز هست که بودجه لازم برای تکمیل این پروژه از طرف بخشداری در نظر گرفته شود.

در پایان جلسه در خصوص پرداخت به موقع  نیم درصد شهرداری، تکمیل کتابخانه بام و همکاری بیشتر آموزش و پرورش با کتابخانه مصوباتی مطرح شد. 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 269