صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/7/25 چهارشنبه در دیدار روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج مطرح شد؛ مشارکت اداره کتابخانه ها در هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره شعر استان موثر است رئیس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان فاروج گفت: استفاده از ظرفیت کتابخانه های شهرستان در هرچه بهتر برگزار کردن جشنواره شعر استان که به میزبانی فاروج برگزار می شود موثر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، جواد نظری، رئیس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان فاروج  در دیدار با رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اظهار داشت: حوزه فعالیت کتابخانه و مخاطبان آن،  ارتباط مستقیمی با حوزه شعر و ادبیات دارد.

وی افزود: نظرات و پیشنهادات نیروهای کتابخانه با توجه به ارتباطشان با شاعران می تواند به هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره کمک کند.

وی با اشاره به اینکه انجمن ادبی شهرستان هم در فضای کتابخانه برگزار می شود و دبیر انجمن از نیروهای کتابدار شهرستان است افزود: معرفی یک نیروه به عنوان رابط روند فعالیت ها را تسهیل می کند.

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان هم گفت: این اداره آمادگی همکاری در حوزه های فعالیتش برای هرجهه بهتر برگزار کردن جشنواره را دارد.

مریم مومن زاده افزود: یکی از نیروهای کتابخانه به عنوان رابط معرفی می شود تا پیگیری فعالیت ها بهتر انجام شود.

در این نشست مرضیه مهربان، کتابدار کتابخانه امام صادق به عنوان رابط معرفی و حکم مسئولیت دبیرخانه و روابط عمومی ستاد برگزاری جشنواره را از سوی اداره ارشاد و رئیس اداره کتابخانه های شهرستان فاروج دریافت کرد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 301