صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2

3

4

5
1397/7/29 يكشنبه با هدف ترویج کتابخوانی برگزار می شود؛ کتابخانه عمومی شهید بهشتی میزبان برنامه‌های متعدد فرهنگی کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه گفت:با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی کودکان با کتاب برنامه‌های فرهنگی متعددی در طول هفته در محل این کتابخانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، زکیه آذرمهر، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت:با هدف ترویج فرهنگ  کتاب و کتابخوانی  و آشنایی کودکان با کتاب عصرهای روز چهارشنبه و پنج شنبه ها معرفی و بلند خوانی قسمتی از کتاب توسط دو نفر از کودکان و نوجوانان  در بخش کودک کتابخانه برگزار می شود .

آذرمهر در ادامه گفت : تا کنون دو جلسه  از این نوع برنامه ها برگزار شده که مورد استقبال قرار گرفته  و به کودکانی که کتاب و داستان معرفی می کنند امتیاز یا جوایزی داده می شود .

لازم به ذکر است ؛ این شیوه از کتابخوانی  می تواند  یک شرایط خوبی برای مطالعه و علاقمند کردن  کودکان به بلند خوانی و خواندن جمعی خلق کند . 

برگزاری مسابقه نقاشی و معرفی کتاب به مناسبت هفته تربیت بدنی ؛

بمناسبت  هفته تربیت بدنی مسابقه نقاشی با موضوع ورزش  و نقش ان در سلامتی برای کودکان و نوجوانان برگزار شد .

آذرمهر گفت: این مسابقه با هدف آشنایی کودکان با ورزشها و بهره گیری از ذهن خلاق انها در ترسیم نقش ورزش در سلامت فعالیتهای جسمانی برگزار شد.

این مسابقه با معرفی 3 برنده با قید قرعه به نام های سپهر صادق زاده، فاطمه محمدی مقدم  و فرناز روحانی به پایان رسید و هدایایی به رسم یاد بود به برندگان اهدا شد.

بازدید دانش اموزان مدرسه مهر و ماه از کتابخانه شهید بهشتی آشخانه ؛

کتابدار کتابخانه شهید بهشتی از بازدید 60 دانش آموز از مدرسه مهر ماه  خبر داد و گفت : کتابخانه شهید بهشتی در طول سال میزبان بازدیدهای مختلفی از دانش اموزان بوده و در این بازدید ها نشست‌های قصه خوانی و جمع خوانی برگزار می شود و دانش اموزان با محیط و بخش های مختلف کتابخانه و شیوه تقسیم بندی کتابهای کودک آشنا می شوند . و در خصوص  نحوه عضویت در کتابخانه برای انها توضیحاتی ارائه می شود .

وی افزود: در بازدیدی که  از طرف مدرسه مهرو ماه صورت گرفت بعد از معرفی حوزه فعالیتهای کتابخانه  دانش اموزان به دلخواه از بین کتابهای داستان، کتابی را انتخاب  کرده و بعد از مطالعه چند نفری به صورت دواطلب خلاصه داستان خوانده شده خود را به دوستان بیان کردند.

منبع: مانه و سملقان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 289