صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/7/9 دوشنبه بمناسبت هفته دفاع مقدس؛ مسابقه کتابخوانی از کتاب «خاک‌های نرم کوشک» ویژه دستگاه‌های اجرایی خراسان شمالی آغازشد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقه کتابخوانی از کتاب «خاک‌های نرم کوشک» ویژه کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان شمالی و خانواده‌های آن‌ها آغاز شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  خراسان شمالی، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مسابقه کتابخوانی از کتاب «خاک‌های نرم کوشک» ویژه  کارکنان دستگاه‌های اجرایی به همت  اداره کل  کتابخانه های عمومی  استان آغاز شد.

این مسابقه با دو هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  در حال برگزاری است و پرسش‌هایی بر اساس کتاب «خاک‌های نرم کوشک» نوشته سعید عاکف طراحی شده که فرم پرسشنامه آن به صورت مکتوب همراه با  pdfکتاب در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در این کتاب خاطرات همسر و دوستان عبدالحسین برونسی نقل شده است. «خاک‌های نرم کوشک» به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در زمینه جنگ ایران و عراق تبدیل شده ‌است. این کتاب تا اواسط سال ۱۳۹۱ به چاپ یکصد و هفتاد و پنجم و تیراژ کلی ۵۸۴۰۰۰ نسخه رسیده ‌است. در ۲۶ خرداد ۱۳۸۵، مقام معظم رهبری در سخنانی به توصیف ویژگی‌ها و تمجید از این کتاب پرداختند.

مهلت شرکت در این مسابقه تا 18 مهرماه اعلام شده و  شرکت خانواده‌های محترم پرسنل دستگاه‌های اجرایی در این مسابقه بلامانع بوده و در پایان به تعدادی از نفرات شرکت کننده به قید قرعه هدایایی به همراه لوح تقدیر اهدا می‌شود.

علاقه مندان می توانند سوالات مسابقه و نسخه  pdfکتاب  را در انتهای این خبر و یا  با مراجعه به پرتال اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به آدرس www.bojnordpl.ir  دریافت کنند.

فايلها
سوالات مسابقات کتابخواني خاک هاي نرم کوشک.pdf 105.521 KB
khakhae narme.pdf 4.35 MB
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 254