صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/11/28 يكشنبه در چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود؛ تجلیل از مظفر سالاری در آیین چهل قلم استان خراسان شمالی همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب و در راستای اجرای طرح چهل قلم، آیین تجلیل از حجت الاسلام مظفر سالاری در خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای اجرای طرح ملی چهل قلم، آیین تجلیل از  مظفر سالاری، روز دوشنبه 29 بهمن ماه ساعت 9 صبح با حضور جمعی از مسئولین استان،  در سالن آمفی تئاتر کتابخانه عمومی علامه دهخدا بجنورد برگزار می شود.

حجت‌الاسلام مظفر سالاری، متولد1341، در شهر  یزد که از دوران ابتدایی ﻋﻀﻮ ﮐﺎﻧﻮن ﭘﺮورش ﻓﮑﺮی ﮐﻮدﮐﺎن و ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﺑﻮده و ھﻤﻮاره ﺑﺎ ﮐﺘﺎب و ﮐﺘﺎﺑﺨﻮاﻧﯽاﻧﺲ واﻟﻔﺖ داﺷﺘه است.  وی بعد از گذراندن مقطع دبیرستان و با ورود به حوزه علمیه  به صورت جدی‌تر به همکاری با برخی مجلات  از جمله  «سلام ﺑﭽﻪھﺎ» و «پوپک»  در حوزه کودک و نوجوان پرداخت. 

رمان ارزشمند «رویای نیمه‌شب» که مورد تحسین مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است، «ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ در ﺣﻠﻪ»، «قایق راندن به اقیانوس: کتاب سفر مقام معظم رهبری به استان یزد»، «درون مایه ها و دست مایه های نمایشی در قرآن»، «دعبل و زلفا»، «شب صورتی» ،«به سوی فانوس دریایی»  و «قصه‌های من و ننه آغا» از جمله آثار این نویسنده حوزه ادبیات داستانی و فرهنگ دینی است.

گفتنی است؛ طرح چهل قلم همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف معرفی چهل نویسنده متعهد و برجسته کشور برگزار می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1449