صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
7

2

1

3

4

5

6
1397/11/15 دوشنبه به مناسبت چلهمین سالگرد پیروزی انقلاب انجام شد؛ غرفه اداره کتابخانه های عمومی گرمه در نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب شهرستان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرمه از حضور این اداره در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، مریم خواجه، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمه گفت:نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب روز شنبه ۲ بهمن ماه با حضور عبدالله قدرتی، فرماندار شهرستان گرمه، امام جمعه و رؤسای ادارات شهرستانی در محل  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمه گشایش یافت.

در آیین گشایش این نمایشگاه فرماندار گرمه ضمن اشاره به خدمات انجام شده در شهرستان در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: با وجود همه مشکلاتی که دشمن سر راه نظام اسلامی قرار داده است، خدمات و دستاوردهای شکل گرفته در این ۴۰ سال قابل تقدیر و تحسین است.

در این نمایشگاه که 29 دستگاه اجرایی شهرستان حضور دارند اداره کتابخانه های عمومی  نیز با برپایی غرفه، پیشرفت و رشد کتابخانه ها را در زمینه های سخت افزاری، نرم افزاری، توسعه فضاهای کتابخانه ای، رشد شاخص ها و تنوع بخش های مختلف کتابخانه ها در سال های پس از انقلاب به صورت عینی و همچنین در قالب پاورپوینت در معرض دید عموم قرار می دهد.

فرماندار و دیگر مسئولان شهرستانی با حضور در این غرفه از تغییرات و دستاوردهای کتابخانه های عمومی طی ۴۰ سال گذشته آگاه شدند.

خواجه گفت : نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف آشنایی نسل جوان با انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و دستاوردهای اداره کتابخانه در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی برپا شده و در این نمایشگاه جامعه و به ویژه نسل جوان به شیوه‌ای هنرمندانه در جریان اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار می‌گیرند.

گفتنی است، این نمایشگاه تا 22 بهمن ماه پذیرای بازدیدکنندگان بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 412