صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
6

3

5

2

1

7

4
1397/10/1 شنبه با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی؛ جشن «یلدای زمستانی» در کتابخانه الزهرا(س) برگزارشد کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی بمناسبت جشن یلدا با حضور اعضای ابن کتابخانه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نشست  تداومی قصه گویی و قصه خوانی طبق برنامه قبلی و به مناسبت شب یلدا در کتابخانه عمومی الزهرا( س) برگزار شد.


این نشست با حضور تعدادی از دوستداران  قصه خوانی و قصه گویی به همراه مادرانشان  روز پنج شنبه  29آذرماه در محل کتابخانه الزهرا(س) بخش کودک برگزار شد.

در این نشست علاوه بر قصه گویی  به مناسبت شب یلدا ، جمع خوانی کتاب قصه های شب چله نیز توسط کودکان انجام شد. همچنین قصه گویی توسط مادران نیز انجام شد.
حسنیه احسانی، کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا (س) گفت:
نشست  کتاب‌خوان مدرسه‌ای آذرماه توسط کتابدار کتابخانه الزهرا (س) با حضور پرشور دانش آموزان دبیرستان دولتی ایران در محل گلستان شهر برگزار شد.
وی افزود:
نشست  حافظ خوانی به مناسبت شب یلدا در  کتابخانه الزهرا (س) با حضور اعضای فعال و علاقه مند به شعر و ادبیات  برگزار شد.

  شرکت کنندگان این نشست  غزلیات و قصاید حافظ را به زیبایی برای دیگران خواندند و در مورد اشعار خوانده شده و اینکه چه معنی و مفهومی می تواند داشته باشد با یکدیگر صحبت کردند. و در مورد آداب و رسوم حافظ خوانی در شب یلدا  بلندترین شب سال به بجث و گفتگو پرداختند.


 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 308