صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
2

7

1

5

6

4

3
1397/11/18 پنجشنبه در حاشیه افتتاح کتابخانه تخصصی انقلاب برگزارشد؛ فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه مرکزی بجنورد با حضور علاقه مندان کتابخوانی مسئول کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی این کتابخانه در حاشیه افتتاح کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،مرجان بداغ آبادی،مسئول کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی این کتابخانه در حاشیه  افتتاح  کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خبرداد.
بداغ آبادی گفت: کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی با 500 جلد کتاب و نشریات  و منابع دیداری و شنیداری با موضوع انقلاب  اسلامی از 12 الی22 بهمن ماه برای علاقمندان در معرض بازدید و استفاده می باشد . کتب و منابع این بخش از  کتابخانه با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حوزه هنری  سازمان تبلیغات و شورای تبلیغات اسلامی و انتشارات جهانی و با همت کتابداران کتابخانه آیت الله مهمان نواز ، در ایام دهه فجر به نمایش عموم و علاقمندان گذاشته شده است .

وی افزود: خاطره گویی  روزهای  پیروزی انقلاب  اسلامی توسط  استاد حیدر پور از  دیگر برنامه هایی بود که در این نمایشگاه ،برای آشنایی کودکان و نوجوانان  برگزار شد . حیدر پور با زبان بسیار ساده و کودکانه حرکت انقلاب اسلامی را در قالب داستان ،به کشتی تشبیه کرد که  در مسیر رودخانه بهمن حرکت میکرد و رهبر و ناخدای کشتی ،امام خمینی  آنرا به سرمنزل مقصود رساند.

مریم رضاقلی زاده، کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی  بجنورد نیز گفت : همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،در روز دوشنبه های شاد کودکانه ،پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران توسط دستان کوچک اعضای کودک کتابخانه مرکزی بجنورد بر روی پارچه رنگ آمیزی شد.

رضاقلی زاده گفت: کودکان با چاپ  اثر دست های خود، رنگ های زیبای پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر روی پارچه نقاشی کردند و ساعاتی شاد و کودکانه را در کتابخانه مرکزی بجنورد سپری کردند.

وی افزود : برگزای مسابقه دسر ،کیک و غذا در این ایام فرخنده یکی دیگر از برنامه های بخش کودک کتابخانه مرکزی بجنورد بود که با همکاری کتابداران و اعضا برگزارشد.
حمیده سلیمی ، کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد نیز در ادامه گفت : همزمان با روز دوشنبه های شاد کودکانه، کودکان کتابخانه مرکزی بجنورد(آیت الله مهمان نواز) کاردستی های متنوعی  با مواد دورریختنی درست کردند .

سلیمی گفت:در این کارگاه اعضای کودک با وسایل بازیافتی و دورریختنی که با خودشان از منزل آورده بودند کاردستی های زیبا و دیدنی با کمک کتابداران بخش کودک درست کردند .

 وی در ادامه افزود: کاردستی ساختن نیاز به کمی ابتکار دارد و یک سری وسایل ساده که اگر این وسایل از بین وسایل دورریختنی انتخاب شوند، ساخت کاردستی جالب تر و لذت بخش تر خواهد بود.

گفتنی است؛ کتابداران کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز در ایام دهه فجر با برنامه ریزی و اجرای فعالیت های  گوناگون و خلاقانه با موضوع انقلاب اسلامی  قدم های محکمی  در تحکیم و بزرگداشت  ایام الله دهه فجر ،برای نسل کودک و نوجوان و اعضای کتابخانه ایفا کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 409