صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2
1397/8/27 يكشنبه همزمان با هفته کتاب؛ کتابخانه پیامبر اعظم (ص) گرمه میزبان «عصرانه‌ای با کتاب» شد کتابدار کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) گرمه گفت:با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی کودکان و نوجوانان با اهمیت کتابخوانی «عصرانه ای با کتاب» در سومین روز از هفته کتاب در محل این کتابخانه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، حسین شاهرودی، کتابدار کتابخانه پیامبر اعظم (ص) گفت: همزمان با سومین روز از هفته کتاب  و با هدف ترویج فرهنگ  کتاب و کتابخوانی  و آشنایی کودکان با اهمیت کتابخوانی, برنامه عصرانه‌ای با کتاب ویژه کودکان و نوجوانان فعال عضو کتابخانه همراه با تعدادی از والدین آنها برگزارشد.
شاهرودی گفت: در این برنامه اجراهای متفاوتی از توانایی های ادبی و هنری توسط این اعضای فعال  انجام‌شد و آنها در حضور والدینشان توانستند   قابلیت‌ها  و مهارت‌های کودکانه خود را به اجرا درآورند.
وی افزود: برگزاری چنین  برنامه‌هایی به رشد و شکوفا شدن استعدادها و خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان کمک زیادی می کند  و چقدر زیباست که این شکوفایی در محفلی که با هدف توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی است همراه باشد.

در پایان به تعدادی از اعضای فعال  و کتابخوان بمناسبت هفته کتاب  هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 366