صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/11/8 دوشنبه با حضور کودکان و مادارن عضو کتابخانه برگزارشد؛ نشست قصه گویی با عنوان «مادران قصه گو » در کتابخانه سلمان فارسی مسئول کتابخانه عمومی سلمان فارسی شهر ایور شهرستان گرمه گفت: نشست صمیمی قصه گویی با عنوان مادران قصه گو ویژه مادران عضو کتابخانه در بخش کودک کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، فاطمه صفرزاده مسئول کتابخانه عمومی سلمان فارسی گفت: نشست صمیمی قصه گویی با عنوان "مادران قصه گو" ویژه مادران عضو کتابخانه در بخش کودک کتابخانه برگزار شد.

 صفرزاده تشریح کرد: مادران عضو کتابخانه همراه با فرزندشان در نشست صمیمی قصه گویی شرکت کردند و مسابقه قصه گویی بین مادرها برگزار شد و 12 مادر عضو کتابخانه  12 داستان را قصه گویی کردند و از برترین قصه گوی مادر تقدیر شد. داستان های گربه چکمه پوش، خرس خال خالی می شود، چتر فرشته،داستان احتیاط روباه از کتاب کلیله و دمنه، شتر لنگ، خرگوش و درخت سیب، فرشته ها، باران شادی، داستان فرار از مرگ از کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب و ... توسط مادران در فضایی شاد و صمیمی قصه گویی شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقه افزایش علاقمندی و آشنایی مادران با کتاب و کتابخوان کردن آنها و ایجاد رابطه ای صمیمی بین مادر و کودک بود همچنین مادران جهت شرکت در این مسابقه  و ارائه قصه گویی بهتر به کشف و یافتن قصه‌های خوب، خود را مجاب به کتاب‌خوانی کردند. از طرفی فرزندان نیز به تناسب این موضوع کتاب‌خوان خواهند شد. نکتۀ بعدی اینکه الفت‌پذیری بین مادر و فرزند افزایش خواهد یافت و نیازهای عاطفی کودک و آماده کردن او برای دریافت پیام های اخلاقی و انسانی با داستان و قصه که نقش بسیار مهمی در تکوین شخصیت کودک دارد، برآورده می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 323