صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
3

2

1

4

5

1

4

2

3
1397/11/16 سه‌شنبه با حضور پرشور اعضای کودک و نوجوان؛ برنامه‌های فرهنگی کتابخانه فاطمه الزهرا (س) نجف آباد برگزار می شود مسئول کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا (س) روستای نجف آباد شهرستان فاروج گفت: برنامه‌های متعدد فرهنگی با حضور تعداد زیادی از اعضای فعال کودک ونوجوان بصورت هفتگی توسط این کتابخانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، ریحانه بهره مند، مسئول کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا (س)  روستای نجف آباد شهرستان فاروج گفت: برنامه‌های متعدد فرهنگی  با حضور تعداد زیادی از اعضای فعال کودک ونوجوان بصورت هفتگی توسط  این کتابخانه برگزار می شود.
مسئول کتابخانه فاطمه الزهرا (س) نجف آباد از برگزاری طرح کتابخانه سیار با همت مسئولین مدرسه عشایری روستای حصار در دوشنبه های هر هفته خبر داد و گفت: کودکان این مدرسه با شرکت در طرح امانت کتاب در روز دوشنبه هر هفته روز شاد و پرنشاطی را تجربه می کنند .

بهره مند  بیان کرد: هدف از برگزاری این طرح لزوم فراهم آوری امکان کتابخوانی در مناطق عشایری و روستایی، عزم و اراده ملی برای ترویج کتابخوانی و جذب و پایدارسازی اعضاء در سطح روستا می باشد.

وی افزود: در بسیاری از روستاها که کتابخانه دائمی وجود ندارد روستاهای دارای کتابخانه ها می توانند شرایط لازم را برای بچه های روستایی فراهم ساخته که این دانش آموزان با امانت گرفتن کتاب از این کتابخانه های سیار در کنار درس خواندن، امکان خواندن کتب غیر درسی را هم داشته باشند.
  کتابدار  کتابخانه فاطمه الزهرا(س)  اضافه کرد:کلاس های رایانه ویژه مقطع ششم ابتدایی، کلاسهای خلاصه نویسی مقطع چهارم و پنجم ابتدایی ، کلاسهای شاد و مفرح شعر خوانی و قصه گویی با همکاری مهدکودک ، نشست کتاب خوان و جمع خوانی کتابهای کتاب خوان ماه در محل کتابخانه برگزار می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 428