صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/2/2 دوشنبه با مشارکت مردم باب الرضا(ع) در پویش بهار مهربانی؛ کمک‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی به استان‌‎ گلستان ارسال شد هدایا و کمک‌های فرهنگی کارکنان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی در قالب پویش «بهار مهربانی» به استان گلستان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، هدایا و کمک‌های فرهنگی کارکنان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی در قالب پویش «بهار مهربانی» به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان، کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده و پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان آسیب دیده استان گلستان ارسال شد.

علی‌محمد جهانی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی با اشاره به وقوع سیل در نخستین روزهای سال جدید در چند استان کشور، گفت: از ابتدای وقوع سیل و مشکلاتی که برای مردم به وجود آمد تمامی ارگان ها، نهادها و هم وطنان سعی در کمک رسانی و همراهی با مردم خسارت دیده داشتند.
جهانی عنوان کرد: نهاد کتابخانه های عمومی کشور نیز در همین راستا در کنار سایر دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی کشور و هم‌صدا با مردم با راه اندازی پویش بهار مهربانی به جمع آوری کتاب و اسباب بازی اهدایی برای کودکان مناطق آسیب دیده اقدام کرد.
 

وی افزود: با همکاری کتابخانه های عمومی استان و دوستداران کتاب و کتابخوانی محموله‌ای از اقلام اهدایی در قالب ۴۰۰۰ هزار قلم اسباب بازی و لوازم التحریر و کتاب توسط کتابخانه سیار آوای فرهنگ به مناطق سیل زده استان گلستان ارسال شد.
 

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی همچنین خاطر نشان کرد: کتابخانه سیار آوای فرهنگ پس از تحویل هدایا و کمک های مردم باب الرضا(ع) به استان گلستان جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و ایجاد روحیه نشاط و امید در کودکان در استان مازندران مستقر خواهد شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 210