صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

2

3

4
1397/8/9 چهارشنبه با محوریت تبیین برنامه‌های بیست و ششمین دوره هفته کتاب؛ نشست شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی برگزار شد چهارمین نشست شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با موضوع تشریح برنامه‌های گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  خراسان شمالی، چهارمین نشست  شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان   با محوریت تبیین برنامه‌های بیست و ششمین دوره هفته کتاب، با حضور علی‌محمد جهانی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ؛ رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان و کارشناسان ستادی استان در محل  سالن جلسات کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد برگزارشد.

علی‌محمد جهانی در این نشست با اعلام اینکه  یکی از مهمترین وقایع فرهنگی کشور در« هفته کتاب » و به طور ویژه  در روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار » رقم

می خورد، افزود:  نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  به عنوان یکی از سازمان های متولّی حوزه کتاب و کتابخوانی، نقش اصلی در برگزاری این اتفاق دارد.

جهانی  عنوان‌کرد: این نشست با محوریت  هم اندیشی و برنامه ریزی در خصوص برنامههای هفته کتاب و گرامیداشت بیست و ششمین دوره مقام کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان برگزارشده و شایسته  است؛  برای اجرای احسنت و مطلوب  برنامه‌های فرهنگی  از تمام ظرفیت های استان و شهرستان‌ها  استفاده شود.

وی با اشاره  به برگزاری  برنامه‌ها  در سه سطح استان، شهرستان و کتابخانه‌های عمومی، تصریح کرد: شعار  هفته کتاب امسال « حال خوش خواندن» است و همه ما در  مجموعه کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی باید زمینه لازم را با برگزاری و اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی برای هم استانیهای عزیز بویژه در این هفته که به همین نام مزین شده ایجاد کنیم.

  در ادامه  بخشنامه‌های بیست و ششمین دوره هفته کتاب توسط کارشناسان تشریح شد و روسای ادارات به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

گفتنی است؛ مراسم گرامیداشت بیست و ششمین دوره تکریم مقام کتاب، کتابخوانی و کتابدار در خراسان شمالی در روز سه شنبه 22 آبان ماه با حضور  کتابداران و دعوت از مسئولین اجرایی و  فرهنگی و دوستداران کتاب برگزار می شود.

منبع: بجنورد
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 832