صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/10/13 پنجشنبه برای دومین بار در سال ۹۷ انجام می شود؛ ارسال منابع خریداری شده در طرح انتخاب کتابدار به کتابخانه های عمومی کشور سید باقر میرعبداللهی، مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از خرید و ارسال ۲۳۲ عنوان کتاب در قالب طرح انتخاب کتابدار برای دومین بار در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سیدباقر میرعبداللهی، مدیرکل تامین منابع نهاد با اشاره به اجرای دومین مرحله از طرح انتخاب کتاب توسط کتابداران در سال ۹۷، در این خصوص گفت: در دومین مرحله از اجرای طرح انتخاب کتابدار، با توجه به تنوع ناشران و تعداد عناوین انتخابی، فرایند سفارش و بسته بندی کتاب ها از  پیچیدگی بیشتری برخوردار بود. در حال حاضر خرید این منابع به اتمام رسیده و تا پایان دی ماه به کتابخانه های عمومی سراسر کشور ارسال خواهند شد.

وی اظهار داشت: فهرست اولیه خرید شامل ۲۴۸ عنوان کتاب بود. از این میزان ۱۱۳ عنوان قصه و رمان، ۵۰ عنوان کتاب کودک و ۸۵ عنوان کتاب در حوزه نوجوان بود. خرید ۱۶ عنوان از این منابع به دلیل عدم موجودی و عدم تمایل به چاپ مجدد توسط ناشران، میسر نشد. در مجموع ۸۲ هزار و ۳۴۸ نسخه کتاب آماده ارسال به کتابخانه‌های عمومی است.

مدیرکل تامین منابع نهاد طرح انتخاب کتابدار را بخشی از فرآیند مشارکت کتابداران در مجموعه سازی کتابخانه ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با ورود این منابع به کتابخانه‌های سراسر کشور، شاهد غنای بیش از پیش این مراکز و استقبال مراجعان باشیم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 320