صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود

1398/2/18 چهارشنبه با مشارکت مدرسه مولوی زرق آباد برگزارشد؛ برنامه فرهنگی و هنری بمناسبت هفته معلم توسط کتابخانه شیخ شکرانی مسئول کتابخانه عمومی شیخ شکرانی روستای زرق آباد اسفراین گفت : بمناسبت بزرگداشت مقام معلم برنامه های متنوع فرهنگی و هنری با حضور کودکان و نوجوان و با مشارکت کتابخانه و مدرسه مولوی این روستا برگزارشد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،  معصومه ابراهیمی، مسئول کتابخانه  عمومی شیخ شکرانی روستای زرق آباد  اسفراین گفت : بمناسبت  بزرگداشت مقام معلم  برنامه های متنوع فرهنگی و هنری با حضور کودکان و نوجوان و   با مشارکت کتابخانه  و مدرسه مولوی  این روستا برگزارشد.

 ابراهیمی گفت: در ابتدا با ((کاغذ و تا ))یک قلب به نشان دوستی با بچه ها درست  کرده ،و سپس برنامه ((نامه ای به معلم ))داشتیم   که قبل از آن با کاغذ های رنگی اشکالی بصورت قلب قیچی کرده و در اختیار بچه ها قرار داده تا آنچه را که دوست دارند را در قالب نامه  به معلم شان مکتوب کنند.
. و در پایان از نامه های نوشته شده شاخه گلی طراحی  و به  تابلوی اعلانات الصاق کرده و به  سه نفر از برگزیدگان جایزه ای به رسم یاد بود اهدا شد.
وی افزود: . روز خوبی بود و بچه ها و معلمشان حسابی خوشحال شدند و اتفاق جالب تراینکه معلمشان در پایان عنوان کرد:امروز احساس میکنم که تمام خستگی های یک ساله ام رفع شد .

در کنار این فعالیت ها نشست مدرسه ای با موضوع کتابهای رضوی را برگزار شد م و اطلاعات لازم در مورد نحوه شرکت در نهمین دوره  جشنواره کتابخوانی رضوی برای دانش آموزان توضیح داده شد

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 105