صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
2

3

1
1397/12/5 يكشنبه در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد در استان خراسان شمالی؛ کارگاه های آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» و «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده» برگزارشد در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد با مسئولان شهرستان رازوجرگلان استان خراسان شمالی، کارگاه های آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» و «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده» با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، سومین  کارگاه آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» و «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده» در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان و به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز پنج شنبه، 2 اسفند ماه در محل ساختمان مجتمع امام خمینی(ره)  شهر راز با حضور 90 نفر برگزار شد.

این کارگاه با حضور ۵۰ نفر از دانش آموزان دختر و 40 نفر از  دانش آموزان پسر برگزار شد و نجمه زیوری، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و دبیر آموزش و پرورش مقطع ابتدایی در شهر راز مباحث آموزشی را برای حاضرین ارائه کردکه در پایان تعداد 20 نفر از حاضرین مشاوره شدند.

زیوری با تبیین آسیب‌ها و معضلات پیش روی خانواده‌ها به اهمیت رعایت نکات اخلاقی و رفتاری در زندگی اشاره کرد و گفت: باید با بالا بردن سطح آگاهی و کسب توانمندی‌های لازم در برخورد با مسائل مختلف همواره به اخذ تصمیم‌های مفید و اثربخش در زندگی اقدام کرد.

وی تصریح کرد: در شیوه زندگی سالم، شخص به طور آگاهانه در مواجهه با انتخاب‌های مختلف بهترین تصمیم را می‌گیرد و در جهت کسب موفقیت‌ها به طور فعالانه قدم بر می‌دارد.

 گفتنی است؛ این کارگاه آخرین دوره آموزشی مطابق مصوبات  شورای معاونین نهاد در شهرستان رازو جرگلان بود که برگزارشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1178