خبرهای روز
1398/2/2 دوشنبه پویش« بهار مهربانی» در کتابخانه مرکزی آشخانه اعضای کتابخانه عمومی شهید بهشتی و اهالی خوش قلب و مهربان آشخانه با اهدای اسباب بازی و محصولات فرهنگی به کودکان آسیب دیده خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، مهدی قاسم پور ، مسئول  کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه  گفت: اعضا ی این کتابخانه و اهالی خوش قلب و مهربان آشخانه  با اهدای اسباب بازی و محصولات فرهنگی  به سیل زدگان خوش درخشیدند.

 قاسم پور ادامه داد: وقوع حوادثی غیر مترقبه مثل سیل و زلزله ممکن است تو هر نقطه و هر مکانی از ایران عزیز اتفاق بیافتد امروزه که این اتفاق برای هموطنان عزیز ما در لرستان و گلستان و خوزستان و .. رخ داده خدای نکرده ممکن است در این استان رخ دهد به همین خاطر باید غم و غصه هموطنان را از خود دانسته و در حد توان به آنها کمک کنیم .

وی افزود: مردم فهیم و نوع دوست آشخانه با اهدای اسباب بازی و محصولات فرهنگی در این ضمینه خوش درخشیدند و هدایای ارزنده ای را برای سیل زدگان به کتابخانه آوردند و برخی نیز با اهدای هزینه نقدی جهت خرید این محصولات یاری رسان هموطنان بودند.

قاسم پور در پایان خاطر نشان کرد : امیدواریم ما  کتابداران و مسئولان توانسته باشیم  با این اقدام در حد توان به هموطنان عزیزمان یاری رسانده باشیم .