صفحه اصلي
آيين نامه ها
اخبار
بازديدها
پخش زنده ویدئو
پخش غيرزنده ویدئو
پربیننده ترین اخبار
تبليغ ها
تصوير ها
جستجو
رويدادها
زمان ديجيتال سرور
فايل ها
وب سايت ها
ورود
صفحه اصلي
آيين نامه ها
اخبار
بازديدها
پخش زنده ویدئو
پخش غيرزنده ویدئو
پربیننده ترین اخبار
تبليغ ها
تصوير ها
جستجو
رويدادها
زمان ديجيتال سرور
فايل ها
وب سايت ها
ورود
با حضور برگزیدگان و مسئولین؛ اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رازو جرگلان برگزار شد آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، با تقدیر از 6 برگزیده در شهرستان رازو جرگلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، در اولین گام از برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان ، آیین اختتامیه این جشنواره در شهرستان رازو جرگلان  با حضور مسئولان شهرستان راز و جرگلان با تقدیر از 6 برگزیده برگزار شد.

ذکریا کریمی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رازو جرگلان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین،  مسئولین و برگزیدگان شهرستان  با ارائه گزارشی از شرایط و اوضاع کتابخانه های شهرستان از مشارکت حداکثری مردم رازو جرگلانی تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به برگزیده شدن 6نفر از شهرستان رازو جرگلان گفت: در جشنواره کتابخوانی رضوی تمامی شرکت کنندگان، برنده هستند چون دو اتفاق مهم رقم خورده است؛ ترویج کتابخوانی و ترویج فرهنگ سیره رضوی؛ جایزه اصلی این جشنواره آموزش و یادگیری سیره رضوی خواهد بود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علی صداقتی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان، به عنوان سخنران ویژه این مراسم از تاریخچه سفر امام رضا(ع) و همچنین درباره سیره رضوی و همچنین درباره زندگانی حضرت معصومه (س) سخنرانی کرد.

گفتنی است، در ادامه این دیدار از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رازو جرگلان  با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.

ساقی صاحبی و امید ساعدی  در بخش مسابقه چهار گزینه‌ای نوجوان؛ فاطمه جعفری و سیده فاطمه هاشمی  در بخش چهارگزینه ای بزرگسال و رمضان جعفری و محمدامین پنجی در بخش خانوادگی برگزیدگان این جشنواره بودند.

 [PageVisit]