صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/10/27 پنجشنبه با رویکرد استفاده از ظرفیت خیرین کتابخانه‌ساز؛ اسفراین در جذب کمک‌های خیرین برای کتابخانه‌ها پیشتاز است شهرستان اسفراین در جذب کمک‌های خیرین در ساخت کتابخانه، اهدای کتاب و تجهیزات کتابخانه‌ای در استان پیشتاز است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، قاسم ابراهیمی زمانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسفراین گفت: محمدرضا رجب پور، از خیران تهرانی باهمت وتلاش خود وبا هدف تبیین جایگاه تاثیرگذار كتاب وترویج فرهنگ كتابخوانی بیش از  800 نسخه کتاب بر اساس نیازهای درخواستی درسه ماهه پاییز سال جاری خریداری  و به کتابخانه های عمومی شهرستان اسفراین اهدا کرد.

زمانی ضمن تمجید از این خیر نیکوکار گفت:  با توجه به ضرورت تأمین  منابع مورد نیاز مراجعین  در حوزه کتاب و کتابخوانی بر این اساس ما درخواست کمک از خیرین را در سالهای اخیر در شهرستان داشته ایم که این امر مارا در جذب کتاب اهدایی، ساخت کتابخانه و خرید تجهیزات توسط خیرین در استان پیشرو  کرده است.

وی افزود:  جامعه‌ای که آگاهی نداشته باشد در معرض انواع آسیب‌ها قرار خواهد گرفت لذا نیاز جامعه امروز ی  این است آگاهی رسانی درست به جامعه صورت بگیرد و این امر مستلزم مراکز قوی اطلاع رسانی و مدیریت اطلاعات در سطح جامعه می باشد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خاطرنشان کرد:  پایگاههای دریافت کتاب با نام ((بایک کتاب بهار می شود)) در کلیه کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهت دریافت کتاب‌های اهدایی خیرین و همشهریان اسفراینی دایر است.

گفتنی است؛ در حال حاضر در روستاهای بزنج و بام اسفراین 2  کتابخانه روستایی توسط خیرین شهرستان در حال ساخت  می باشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 215