صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
2

3

1

4
1397/11/3 چهارشنبه در دوشنبه های شاد کودکانه برگزارشد؛ ساخت نقاب شخصیت‌ها و اجرای نمایش از داستان «مهمان ناخوانده» در کتابخانه مرکزی بجنورد کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد گفت : همزمان با دوشنبه های شاد کودکانه، کودکان کتابخانه مرکزی بجنورد(آیت الله مهمان نواز) نقاب شخصیت های داستان مهمان ناخوانده را با کاغذهای رنگی و مقوا ساختند و به اجرای نمایش پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مریم رضاقلی زاده، کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد گفت : همزمان با دوشنبه های شاد کودکانه، کودکان کتابخانه مرکزی بجنورد(آیت الله مهمان نواز) نقاب های شخصیت های داستان "مهمان ناخوانده" را با کاغذهای رنگی و مقوا ساختند و به اجرای نمایش پرداختند.

رضاقلی زاده گفت: بعد از ساخت نقاب ها ،با همکاری کتابدار بخش کودک هرکودک به عنوان یکی از شخصیت های داستان "مهمان ناخوانده " نقش خود را تمرین کرده و بعد از آمادگی کامل ،در دو گروه مجزا برای دیگر کودکان علاقه مند نمایش را اجرا  کردند..

وی در ادامه افزود: این برنامه ها و فعالیت ها موجب رشد خلاقیت در کودکان می شود و هریک از کودکان نقشی را به عهده می گیرند.در نمایش هایی که با نقاب ها انجام می شود کودکان به راحتی در قالب شخصیت داستان ایفای نقش می کنند و درک عمیق تری نسبت به داستان پیدا می کنند و مهارت ها و پیام های داستان را بهتر می فهمند.از طرفی به علت کم هزینه بودن و خلاقانه بودن ساخت نقاب ها ، می توان به راحتی داستان های مختلف را به نمایش گذاشت.

وی گفت: به دلیل استقبال کودکان از این برنامه ، داستان "کدوی قل قله زن" نیز برای دوشنبه آینده توسط کودکان در محل این کتابخانه به نمایش گذاشته می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 368