صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1397/11/9 سه‌شنبه به همت اعضای فعال کتابخانه صورت‌گرفت؛ اهدای 600 نسخه کتاب به کتابخانه مرکزی شهید بهشتی آشخانه مسئول کتابخانه عمومی مرکزی شهید بهشتی آشخانه گفت: بیش از 594 نسخه کتاب به همت اعضای فعال کتابخانه در آذر و دیماه 97 به این کتابخانه اهداشد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،مهدی قاسم پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه گفت :600 نسخه کتاب   از سوی اعضای  فعال کتابخانه  اهدا شد که ارزش تقریبی این کتاب ها بیش از  80 میلیون ریال می باشد.

وی  افزود: هدف از اهدای کتاب به کتابخانه ها کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه است و ارتقای شاخص سرانه مطالعه یکی از نیازهای ضروری جامعه می باشد.اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی به منظور استفاده عمومی از این منابع امری مهم و ضروری است و می تواند نیازهای اطلاعاتی بخشی از افراد جامعه را برآورده کند.

قاسم پور با بیان اینکه ترویج اهدای کتاب می تواند به اعتلای کتاب و کتابخوانی بیانجامد خاطرنشان کرد: باید با اجرای برنامه های مفید در راستای ارتقای این شاخص گام های مفید برداشته شود.

وی ، تصریح کرد: با اهدای کتاب به کتابخانه ها، می توان امکان استفاده از کتاب های گوناگون را برای تمام اقشار مختلف جامعه فراهم ساخت تا گامی ارزنده در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برداشته شود.

گفتنی است؛ کتابخانه های عمومی به عنوان نهادی عمومی و غیردولتی نیازمند حمایت مسئولان و مردم هستند تا بتوانند در اجرای برنامه های خود بیش از پیش موفق باشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 271