صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
2

5

1

7

4

9

6

8

3
1397/11/18 پنجشنبه همزمان با چهلمين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ايام الله دهه فجر؛ کتابخانه آيت الله ذبيحي مايوان اقدام به برگزاري برنامه‌‎هاي متنوع فرهنگي کرد مسئول کتابخانه عمومي آيت الله ذبيحي مايوان شهرستان فاروج همزمان با دهه فجر و چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، همزمان با چهلمين سالگرد پیروز انقلاب اسلامی و ایام‌الله فجر کتابخانه عمومی آيت الله ذبيحي   اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی  کرد.

نفيسه نجاتي، مسئول کتابخانه آيت الله ذبيحي مايوان گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب انقلاب اسلامی و یاد امام در دو بخش کودک و بزرگسال ، قصه گويي در جشن انقلاب مدارس ، نشست کتابخوان مدرسه اي در دبيرستان شهيد پنهاني ويژه دهه فجر ، افتتاحيه نمايشگاه فجر در پايگاه نور بسيج خواهران ، آذین بندی کتابخانه، مسابقه نقاشي از جمله برنامه‌های این کتابخانه در دهه فجر است.

نجاتي گفت: دسترسی به منابع و آشنایی جوانان و نوجوانان با منابع مکتوب در حوزه انقلاب اسلامی و مطالعه در این زمینه باعث آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب می شود.

نجاتي افزود:  نمايشگاه فجرکه به همت بسيج خواهران و کتابخانه برپاشده است علاوه بر نمايشگاه کتاب، صنايع دستي خواهران هنرمند مايواني را به نمايش گذاشته است . اين نمايشگاه تا 22 بهمن داير  مي باشد.

نجاتي بيان کرد: قصه ها می توانند از نظر تربیت اجتماعی، عاطفی و اخلاقی مؤثر واقع شوند و بسیاری از آموزه هاو پيامهاي انقلاب را منتقل کنندپس بايد قصه و قصه گويي را جدي گرفت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 434