صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1

4

3

2
1398/2/26 پنجشنبه معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه ثامن الحجج(ع) منابع نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در فصل بهار و با حال و هوای بهاری به اعضای کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) روستای بهکده معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی ، کتابدار کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را در فصل بهار و با حال و هوای بهاری به اعضای کتابخانه خود معرفی کرد .

ام البنین زارع، کتابدار کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) گفت : منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای اعضای کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) در مدارس و پارک در هوای بهاری و لذت بخش به اعضا معرفی شد که با استقبال زیادی روبرو شد و باعث شد اعضا متقاضی شرکت در جشنواره رضوی و پویش کتابخوان رضوی شوند .

زارع در ادامه عنوان کرد : کتاب ها بر اساس رده سنی برای گروه های سنی مختلف معرفی شد و برای بچه های پیش دبستانی در پارک در کنار بازی و شادی در هوای بهاری معرفی گردید و کتاب راز آن بوی شگفت در گروه سنی نوجوان جمع خوانی شد .

ام البنین زارع در پایان گفت : نمایشگاه کتابی از منابع این جشنواره برپا گردید و در معرض دید علاقمندان به کتاب و کتابخوانی قرار گرفت .

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 142