صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/3/5 يكشنبه به منظور تسهیل در دسترسی علاقه مندان؛ نرم‌افزار نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه تلفن های همراه ارائه شد برای نخستین بار نرم‌افزار نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه تلفن‌های همراه ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نرم‌افزار اختصاصی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه تلفن های همراه و سیستم عامل اندروید با هدف تسهیل و تسریع در دسترسی عموم علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی، از سوی دبیرخانه این جشنواره طراحی و ارائه شد.

این نرم‌افزار در صفحه ابتدایی خود دارای ۶ بخش «ثبت نام در جشنواره»، «ورود و شرکت در جشنواره»، «منابع جشنواره»، «راهنمای شرکت در جشنواره»، «نشانی نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی» و «دریافت فراخوان جشنواره» است.

علاقه‌مندان با مراجعه به بخش «ثبت نام در جشنواره» می‌توانند مراحل ثبت نام خود را با درج اطلاعات و مشخصات فردی، مشخص کردن کتابخانه و سازمان مرجع، نوع ارتباط خود با کتابخانه و انتخاب رمز عبور، تکمیل کنند و به این ترتیب با ورود به بخش دوم یعنی «ورود و شرکت در جشنواره» و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

در بخش سوم این نرم‌افزار با عنوان «منابع جشنواره» علاقه مندان می‌توانند با انتخاب دسته بندی مدنظر خود از میان منابع «مقطع سنی کودک»، «مقطع سنی نوجوان»، «مقطع سنی جوان و بزرگسال»، «منابع گویا ویژه نابینایان» و «ویژه ناشنوایان» به اطلاعات کتابشناختی آثار و نسخه الکترونیک منابع جشنواره دسترسی پیدا کنند.

بخش «راهنمای شرکت در جشنواره» چهارمین بخش از این نرم‌افزار است که ضمن بیان توضیحاتی درباره ضرورت برگزاری این جشنواره و معرفی اجمالی منابع آن، به تشریح بخش‌های مختلف، قوانین شرکت جشنواره، راهنمای شرکت بر اساس مقاطع سنی مختلف و همچنین چگونگی انتخاب و تقدیر از برگزیدگان پرداخته است.

این نرم‌افزار در پنجمین بخش خود «نشانی نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی» بر اساس موقعیت جغرافیایی افراد مشخص می کند تا علاقه مندان بتوانند برگه سوالات، پاسخنامه و برگه‌های نقاشی را از نزدیک ترین کتابخانه محل زندگی خود دریافت کنند. همچنین «دریافت فراخوان جشنواره» نیز آخرین بخش پیش‌بینی شده در این نرم‌افزار است که علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به آن مراجعه کنند.

علاقه مندان می توانند نرم افزار شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را از اینجا دریافت کنند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]