صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/3/9 پنجشنبه طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت دبیرکل نهاد برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس علیرضا مختارپور در پیامی به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. وی در این پیام آورده است: روز قدس امسال همچون سالیان پیش مجمع عظیم اعلام انزجار و برائتِ آزادگان عالم برعلیه ظلم و بیداد دژخیمان صهیونیستی خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با انتشار پیامی، از کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار آحاد ملت شریف و روزه‎دار ایران، دعوت کرد.

متن پیام دبیرکل نهاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ قَضَیْنا إِلی بَنِی إِسْرائِیلَ فِی الْکِتابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی الْأَرْضِ مَرَّتَیْنِ وَ لَتَعْلُنَّ عُلُوًّا کَبِیراً î فَإِذا جاءَ وَعْدُ أُولاهُما بَعَثْنا عَلَیْکُمْ عِباداً لَنا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ وَ کانَ وَعْداً مَفْعُولاً î ثُمَّ رَدَدْنا لَکُمُ الْکَرَّةَ عَلَیْهِمْ وَ أَمْدَدْناکُمْ بِأَمْوالٍ وَ بَنِینَ وَ جَعَلْناکُمْ أَکْثَرَ نَفِیراً

و در آن کتاب به بنی اسرائیل اعلام کردیم که قطعاً دو بار در سرزمین فلسطین فساد به پا خواهید کرد و هر بار به سرکشی بزرگی دست خواهید زد î پس همین که وعده‌ نخستین فتنه فرا رسد، گروهی از بندگان توانمند و جنگجوی خویش را (برای سرکوبی شما) بر انگیزیم پس درون خانه‌ها را جستجو کنند (تا فتنه‌گران را یافته کیفر دهند) و آن، وعده‌ای قطعی است. (اسراء/ ۶ـ ۴)


چهل سال پیش در واپسین آدینه رمضان المبارک سال ۵۸، بذر مبارک و متبرکی با دستان رهبر کبیر انقلاب اسلامی بر جغرافیای انسانیت افشانده شد؛ بذری که شجرۀ طیبه‌ای شد برای وجدان‌های بیدار، روح‌های عابد و جان‎های ستمستیز؛ تا مقدّرات قبلۀ اول مسلمین را بگونه‌ای دیگر رقم زند و فریاد اتحاد و انسجام را از حنجره تمامی آزادی‌خواهان جهان به گوش رژیم سفّاک و غیر انسانی صهیونیستی و حامیان مستکبرش برساند. روز جهانی قدس میراثی سترگ و گرانبها است که نشانی از عمق نفوذ استراتژیک انقلاب در عرصههای جهانی و دوراندیشی، اعتقاد و پایبندی‌ آن یگانه‎ی انقلاب به اندیشهی وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان عرصه جهانی و نیز آمیزهای از آموزه‌های مقاومت و ایثار، و مبارزه و استکبارستیزی با خود دارد تا به حکم آیاتِ محکماتِ «یُثَبّتْ أَقْدَامَکُمْ»، جهان شاهد وعده الهی ِ «إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْکُمْ» و فرو ریختن خانه عنکبوتیِ گرگ‎صفتان و کودک ‏کشان عالم شود.

روز قدس امسال همچون سالیان پیش مجمع عظیم اعلام انزجار و برائتِ آزادگان عالم برعلیه ظلم و بیداد دژخیمان صهیونیستی خواهد بود.

امسال نیز همچون سال‎های گذشته، کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در کنار آحاد ملت شریف و روزه‎دار ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و زمینه را برای نابودی کامل رژیم کودک‎کش اسرائیل فراهم خواهند کرد. که بحول و قوّۀ الهی صبح نزدیک است؛ إن‎شاءالله

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]