صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1
1398/3/30 پنجشنبه از سوی دو عضو فعال کتابخانه صورت‌گرفت؛ اهدای بیش از 30 نسخه کتاب به کتابخانه عمومی شهید بهشتی مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه گفت : بیش از 30 نسخه کتاب به ارزش تقریبی 5 میلیون ریال از سوی دو عضو فعال کتابخانه اهداشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، مهدی  قاسم پور،مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه از اهدای بیش از 30 نسخه کتاب به   ارزش تقریبی  5 میلیون ریال   از سوی دو عضو  فعال کتابخانه خبرداد.

قاسم پو گفت: هدف از اهدای کتاب به کتابخانه ها کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه است و ارتقای شاخص سرانه مطالعه یکی از نیازهای ضروری جامعه می باشد.

 ویبا بیان اینکه ترویج اهدای کتاب می تواند به اعتلای کتاب و کتابخوانی بیانجامد افزود: باید با اجرای برنامه های مفید در راستای ارتقای این شاخص گام های مفید برداشته شود. با اهدای کتاب به کتابخانه ها، می توان امکان استفاده از کتاب های گوناگون را برای تمام اقشار مختلف جامعه فراهم ساخت تا گامی ارزنده در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برداشته شود.

قاسم پور در ادامه تصریح کرد: اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی به منظور استفاده عمومی از این منابع امری مهم و ضروری است و می تواند نیازهای اطلاعاتی بخشی از افراد جامعه را برآورده کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کتابخانه های عمومی به عنوان نهادی عمومی و غیردولتی نیازمند حمایت مسئولان و مردم هستند تا بتوانند در اجرای برنامه های خود بیش از پیش موفق باشد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 75