صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/4/10 دوشنبه با حضور اعضای کودک و نوجوان برگزارشد؛ برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه شهید بهشتی کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه در هفته پایانی خرداد ماه با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی پذیرای اعضاء و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه در هفته پایانی  خرداد ماه  با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی پذیرای اعضاء و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی شد.

زهرا زاهدی، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: برنامه های متنوع فرهنگی مسابقه نقاشی با موضوع اهدای خون اهدای زندگی، نمایشگاه کتاب به مناسبت روز جهاد کشاورزی،ونشست  جمع خوانی کتاب آشنایی با فرزندان و یاران چهارده معصوم (ع) به مناسبت وفات حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)ونشست کتابخوان کتابخانه ای ...صورت پذیرفت.

برگزاری مسابقه نقاشی

به مناسبت 24 خرداد ماه روز جهانی اهدا کنندگان خون یک دوره مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان  با موضوع اهدای خون ،اهدای زندگی در محل کتابخانه برگزار شد.این مسابقه به منظور تقدیر و تشکر از اهداکنندگان خون و جلب توجه کودکان و نوجوانان به اهدای خون به عنوان یک امر خیرخواهانه و انسان دوستانه برگزار شد.

نمایشگاه کتاب

به مناسبت روز جهاد کشاورزی نیز نمایشگاه کتاب از کتابهای موجود در کتابخانه با محتوای گل و گیاه و کشاورزی برگزار شد.که عناوین برخی از آنها عبارتند از :جغرافیای کشاورزی ، ایران را سبز کنیم، پرورش قارچ صدفی ، چمن، بونسای (تربیت درختان مینیاتور)، گلگاری، گلهای  بهاره، گلکاری عملی، واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی، و ....

نشست جمع خوانی کتاب

گفتنی است، نشست جمع خوانی کتاب آشنایی با فرزندان و یاران چهارده معصوم (ع) به مناسبت وفات حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) از دیگر برنامه های کتابخانه شهید بهشتی بود با جمعی از اعضا فعال برگزار شد این برنامه با پرسش و پاسخ  در باره این کتاب همراه بود .

برگزاری نشست کتاب خوان
 

در این نشست که توسط کتابدار کتابخانه شهید بهشتی  برگزار شد 6 عنوان کتاب به اشتراک گذاشته شد.
 

نسرین رجبی با معرفی کتاب «خواهران تاریک» نوشته مهدی رجبی، آیناز علیزاده با معرفی کتاب «جودی مودی دنیا را نجات می دهد » نوشته مگان مک دونالد، زهرا رضوانی  با معرفی کتاب «دامبو» نوشته عالمه مظفر نژاد؛ کوثر خزاعی با معرفی کتاب «لاک پشت و میمون» نوشته اسماعیل هنرمند نیا؛ آریا اکرمی با معرفی کتاب «داینای حشود» نوشته برایان موزس؛ تجربیات مطالعاتی خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]