صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود


1398/4/17 دوشنبه حضور کتابداران کتابخانه مرکزی بجنورد در جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان سه کتابدار از کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد در چهارمین کارگاه آموزشی جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان خراسان شمالی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مریم رضاقلی زاده، کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد گفت : سه کتابدار از کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز در چهارمین کارگاه آموزشی جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان خراسان شمالی شرکت نمودند.

رضاقلی زاده گفت :جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی عنوان طرحی پیشرو و پویا  برای راه‌اندازی و فعال کردن باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در سراسر کشور است. این برنامه حاصل مشاهده فعالیت کودکان و نوجوانان و رسیدن به شناختی از روش‌ها و علایق فردی و اجتماعی آنان است. در این طرح تسهیل گران کودکان و نوجوانان را در قالب گروه های مطالعاتی عضو می نمایند . برای نمونه کودکان و نوجوانان امروزی از فعالیت در فضاهای جمعی و شبکه‌ای لذت می‌برند، دوست دارند هویت خود را در این اجتماعات به اثبات برسانند، همچنین از هر شکلی از رقابت در سطوح کلان استانی، ملی یا جهانی استقبال می‌کنند و برای اعتلای نام و موفقیت شهر یا روستای خود تلاش کنند.

وی در ادمه افزود: کتابداران رضاقلی زاده ،وحدانی و ناصری با شرکت در این کارگاه از طرف باشگاه کتاب خوانی کودک و نوجوان جهت آموزش و اطلاع رسانی به سایر کتابداران استان آممادگی و مهارت لازم را کسب کردند.
گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی در تاریخ 12 و 13 ام تیرماه به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل مجتمع فرهنگی و هنری نگارستان برگزارشد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 103