صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/4/22 شنبه به همت کتابداران کتابخانه مرکزی بجنورد صورت‌گرفت؛ اوقات فراغت تابستانی اعضا با برنامه های متنوع کتاب خوانی مزین می شود رئیس کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد گفت : برنامه های متنوع فرهنگی و کتاب خوانی به همت کتابداران برای پرکردن اوقات فراغت اعضا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان شمالی، مرجان بداغ آبادی،  رئیس کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد  گفت : برنامه  های متنوع فرهنگی و کتاب خوانی  به همت کتابداران برای پرکردن اوقات فراغت اعضا برگزار می شود.

بداغ آبادی  گفت:با توجه به ایام اوقات فراغت دانش آموزان  ،کتابداران این کتابخانه  با برنامه ریزی برای گروهای سنی مختلف، اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی ،فرهنگی و سرگرمی   برای  مخاطبین کردند.

در بخش کودک برگزاری کلاس آموزش نقاشی و طراحی ، کارگاه آموزش حفاظت از محیط زیست با عنوان "ما به درختان نیازمندیم "، برگزاری کارگاه خلاقیت ( اریگامی ، کاردستی و ... ) برگزاری قصه گویی ،و جمع خوانی کتاب  در روزهای هفته و خوانش مادر و کودک  برنامه هایی است که با استقبال کودکان   مواجه شده است .

وی افزود: در بخش نوجوانان برگزاری نشست های کتاب خوان، کلاس آموزش داستان نویسی و مهارتهای نوشتن ، برگزاری کارگاه ادبیات کودک و نوجوان و جمع خوانی کتاب از قصه های خوب برای بچه های خوب   به مناسبت بزرگداشت مهدی آذر یزدی  از برنامه هایی است که در ایام تابستان اجرا شده است  و ادامه دارد.

 لازم به ذکر است :کلاس آموزش کامپیوتر و آموزش ترتیل قرآن کریم  ویژه نوجوانان نیز از کلاسهای آموزشی  دیگری است که  با مجهز کردن بخش کلاسهای آموزشی به دستگاه ویدئو پروجکشن از هفته آینده در کتابخانه مرکزی  برگزار می شود.

گفتنی است : در بخش نابینایان ، کلاس آموزش کامپیوتر برای اعضا کم بینا و نابینا ، کلاس آموزش شطرنج ، و کارگاههای مختلف آموزشی (آموزش نحوه راه رفتن و استفاده از عصای سفید ، آموزش شناخت و استفاده از انواع پول ، آموزش  خلاقانه رنگ آمیزی برای کودکان نابینا  با برجسته سازی تصاویر برای آنان ، آموزش ساخت کاردستی بصورت برجسته (کلاژ)، از برنامه های مختلفی است که توسط کتابدار این بخش برای اعضا اجرا می شود .

.برنامه جمع خوانی  کتاب و نشست های کتاب خوان کتابخانه مرکزی نیز بصورت هفتگی  با معرفی آثار شاخص نویسندگان با استقبال گرم و پر شور اعضا مواجه  است که اعضا تجربه مطالعاتی خود را در این نشستها با یکدیگر به اشتراک می گذارند .

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]