صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/4/30 يكشنبه به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش؛ آزمون دوره‌های «مدیریت مسائل ازدواج، همسری و فرزندپروری» برگزار می‌شود آزمون مجازی دوره‌های آموزشی «مدیریت مسائل ازدواج، همسری و فرزندپروری» ویژه کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طی چهار روز از طریق سامانه آموزش نهاد برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پس از انتشار فراخوان ثبت نام علاقه مندان در دوره آموزشی مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسری و فرزندپروری» (ویژه کارکنان نهاد اعم از کتابداران و تمامی همکاران استانی و ستادی)، این دوره های آموزشی از بهمن ماه سال‌ گذشته آغاز بکار کرد و در ادامه لوح‌های فشرده کارگاه‌های چهارگانه این دوره نیز برای متقاضیان هر دوره ارسال شد.

در ادامه این روند، آزمون نهایی این دوره‌های آموزشی طی چهار روز، به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار خواهد شد که بر این اساس کارکنان نهاد می‌توانند از ساعت ۹ الی ۱۷ روز یکشنبه ۶ مرداد ماه در آزمون نهایی دوره «فرزندپروری نوجوانان» و دوشنبه ۷ مرداد در آزمون نهایی دوره «مسائل زندگی مشترک همسران جوان» شرکت کنند.

همچنین آزمون دوره «مهارت‌های همسرگزینی و انتخاب همسر» طی روز سه‌شنبه ۸ مرداد و آزمون دوره «فرزندپروری کودکان» روز چهارشنبه ۹ مرداد نیز از دیگر آزمون‌های این دوره آموزشی است که کارکنان شرکت کننده می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ با مراجعه به سامانه آموزش نهاد، در این آزمون‌ها شرکت کنند.

کارکنان نهاد در این دوره‌ها تنها می‌توانند در آزمون‌ یکی از دوره‌ها که پیشتر در آن ثبت نام کرده‌اند، شرکت کنند. سؤالات آزمون برگرفته از جزوۀ مکتوب (مندرج در سامانه) و لوح فشرده ویدیویی ارسالی مربوط به هر درس است که شامل ۶ سوال تستی با مدت پاسخگویی ۳۰ دقیقه خواهد بود.

از آنجائی‌که هریک از همکاران می‌توانند تنها یک بار در آزمون شرکت کنند، ضرورت دارد با توجه به مهلت پاسخگویی اقدام به شروع آزمون کنند؛ همچنین به منظور رعایت تمرکز همکاران، در طول مدت برگزاری هریک از این آزمون‌ها، شرکت در آزمون هفتگی درس «ارتباطات نوشتاری» غیرفعال خواهد بود.

گفتنی است همکارانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در دوره‌های مذکور نشده‌اند، می‌توانند درخواست خود را حداکثر تا پایان ساعت اداری چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ به اداره آموزش نهاد اعلام کنند.

یادآور می‌شود که هر کارگاه آموزشی مجازی معادل ۸ ساعت آموزش است و محتوای آموزشی هر کارگاه در قالب لوح فشرده و جزوه(مندرج در سامانه) در اختیار همکاران قرار گرفته و صدور گواهینامه این دوره آموزشی منوط به شرکت و کسب حدنصاب نمره در آزمون نهایی خواهد بود.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]