صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود


1398/5/3 پنجشنبه وقتی کتاب ها کلاس می گذارند؛ کلاسی که کتابهای کتابخانه امام صادق(ع) باعث و بانی شدند مسئول کتابخانه عمومی امام صادق(ع) روستای خیراباد شهرستان فاروج از برگزاری کلاس های متعدد آموزشی با حضور اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های خراسان شمالی، مرضیه مهربان، مسئول کتابخانه امام صادق خیرآباد گفت:  کتابخانه یکی از معدود پایگاه های فرهنگی در فضای روستاست و سهم مهمی در غنی کردن اوقات فراغت اعضا دارد.

وی افزود: براین اساس و با توجه به مشکلات اقتصادی خانواده ها برای فرستادن فرزندانشان به کلاس های اوقات فراغت در سطح شهر و با توجه به رسالت فرهنگی کتابخانه با استفاده از منابع موجود کلاس های متنوعی در سطح کتابخانه برگزار می شود.

وی گفت: آموزش شیوه های تندخوانی براساس کتاب تندخوانی آسان نوشته سید محمد کاظم سجادی در کتابخانه امام صادق در حال برگزاری است.

وی افزود: هر روز یادگیری یک کلمه انگلیسی هم برنامه دیگری است که براساس  کتاب راهنمای کامل 504 واژه ضروری زبان انگلیسی برگزار شده است.

وی گفت: از کیومرث تا همای، کتاب دیگری است که بانی برگزاری کلاس شاهنامه خوانی شده است.

مهربان گفت: استاد بها الدین خرمشاهی هم مهمان ساعتی از وقت اعضای کتابخانه است با کتاب حافظ نامه( شرح الفاظ، اعلام، مفاهیم کلیدی و ابیات دشوار حافظ که اعضا  استقبال خوبی از این  مهمان شیرین سخن دارند.

وی افزود: نشست های جمع خوانی، سعدی خوانی، قصه گویی و اجرای برنامه های مناسبتی هم بخشی از ساعات فراغت اعضا را در کتابخانه پر می کند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 121