صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود

1398/5/16 چهارشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی چناران شهر برگزارشد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی چناران شهر با حضور مدیرکل کتابخانه های خراسان شمالی و بخشدار مرکزی بجنورد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان شمالی،دومین جلسه  انجمن کتابخانه های عمومی چناران شهر  با حضور مدیرکل کتابخانه های  خراسان شمالی و بخشدار مرکزی  بجنورد   برگزارشد.

علی محمدجهانی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت:کتابخانه عمومی دانش چناران شهر با توجه به قرار گرفتن در موقعیت خوب و در کنار فضاهای آموزشی نیاز به فضا سازی ، محوطه سازی  و زیبا سازی محوطه گلکاری و ....دارد.که نیاز است شهرداری چناران شهر در این خصوص همکاری و مشارکت داشته باشد.

جهانی گفت :با توجه به گذشت زمان 3ماهه از افتتاح کتابخانه عمومی دانش تعداد اعضاء جذب شده و فعالیتهای فرهنگی کتابخانه شرکت در مسابقه کتابخوانی جشنواره ی رضوی و حضور فعال اعضاء در کتابخانه رشد خوبی داشته است. و در آینده نزدیک از برگزیدگان جشنواره رضوی با برگزاری مراسمی تقدیر بعمل خواهد آمد.

وی افزود: کتابخانه عمومی دانش آمادگی برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی و برنامه های مشارکتی و فوق برنامه با شهرداری در حوزه های کتابخوانی را دارد.

محمد علی نودهی بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی چناران شهر بیان داشت:با رفتار خوب کتابداری با اعضاء و همچنین پشتکار کتابدار کتابخانه عمومی چناران شهر زمینه برای حضور نوجوانان و دانش آموزان علاقه مند به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه فراهم می شود.

نودهی گفت:کتابدار کتابخانه عمومی دانش با گذراندن دوره های آموزشی ضمن خدمت می تواند با کسب مهارت های لازم و اجرای برنامه های متنوع در کتابخانه زمینه حضور افراد و مخاطبان را در کتابخانه فراهم کند.باید از فرصت بازدیدهای گروهی دانش آموزان در پربار کردن فعالیتهای کتابخانه ای استفاده کرد.

مهدی سهرابی،  شهردار چناران شهر گفت:شهرداری چناران شهر آماده ی همکاری و مشارکت در زمینه های مختلف کتابخانه ای می باشد و در آینده با فضاسازی و محوطه سازی در کتابخانه عمومی دانش با درختکاری و گلکاری زیباسازی خواهد شد.

محسن امیری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز گفت:حضور اعضاءانجمن در جلسات و مشارکت آنها می تواند در پیشبرد اهداف کتابخانه های عمومی حایز اهمیت می باشد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]