صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود


1398/7/22 دوشنبه طی 6 ماهه نخست سال 98 صورت گرفت؛ اهدای 1150 نسخه کتاب به کتابخانه مرکزی شهید بهشتی مسئول کتابخانه عمومی مرکزی شهید بهشتی آشخانه گفت: 1150 نسخه کتاب به ارزش ده میلیون و پانصد هزار تومان طی 6 ماه اول 98 به کتابخانه عمومی شهید بهشتی از سوی اعضای فعال کتابخانه اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی  خراسان شمالی ،مهدی قاسم پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه از اهدای 1150 نسخه کتاب به ارزش ده میلیون و پانصد هزار تومان طی 6 ماه اول 98  به کتابخانه عمومی شهید بهشتی خبر داد

قاسم پور عنوان کرد: هدف از اهدای کتاب به کتابخانه ها کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه است و ارتقای شاخص سرانه مطالعه یکی از نیازهای ضروری جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه ترویج اهدای کتاب می تواند به اعتلای کتاب و کتابخوانی بیانجامد، افزود: با اهدای کتاب به کتابخانه ها، می توان امکان استفاده از کتاب های گوناگون را برای تمام اقشار مختلف جامعه فراهم ساخت تا گامی ارزنده در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برداشته شود.

قاسم پور در ادامه تصریح کرد: اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی به منظور استفاده عمومی از این منابع امری مهم و ضروری است و می تواند نیازهای اطلاعاتی بخشی از افراد جامعه را برآورده کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کتابخانه های عمومی به عنوان نهادی عمومی و غیردولتی نیازمند حمایت مسئولان و مردم هستند تا بتوانند در اجرای برنامه های خود بیش از پیش موفق باشد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 74