صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود


1398/8/23 پنجشنبه بازدید آیت الله یعقوبی از کتابخانه مرکزی بجنورد؛ کتابداران خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد دیدار کردند همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد از کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان ونواز بجنورد بازدید و با کتابداران و کارکنان این اداره کل دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی،آیت الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد صبح روز چهارشنبه؛ 22 آبان ماه با حضور در کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید  و با کتابداران و کارکنان این اداره کل دیدار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در  بازدید از  بخش کودک  کتابخانه مرکزی بجنورد در خطاب با دانش آموزان گفت:  کتاب خواندن یعنی یک رفیق خوب پیدا کردن و بهترین رفیق کتاب است. باید سعی کنید  کتاب هایی را  مطالعه  کنید که  شما را به نور هدایت کند، کارهای خوب  و حر ف های نیکو  یادتان دهد.

امام جمعه بجنورد  با اشاره به این نکته که اگر کتاب خوب باشد، انسان خوب می شود؛ بیان کرد: سعی کنید که اولا  کتاب هایی را که مطالعه می کنید با اجازه بزرگترها و معلم هایتان باشد و از آنها مشورت بگیرید و ثانیا کتاب هایی را که مطالعه می کنید،  یادداشت برداری کنید .تا در آینده که بزرگتر شدید مطالعه و بررسی این یادداشت ها برایتان شیرین می شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در  ادامه بازدید و در جمع کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اینکه کتاب باید در سبد زتدگی هر خانواری باشد، افزود: آنچنان که برای غذای جسممان هزینه می کنیم باید برای غذای فکر وروح خودمان نیز هزینه کنیم.

ایت الله یعقوبی خاطرنشان کرد،  مقام معظم رهبری می فرماید: اعتیاد به کتاب و مطالعه پیدا کنید. یعنی انس به کتاب و مطالعه داشته باشیم. و کاری کنیم که با اعتیاد به مطالعه اعتیاد به مواد مخدر و فسادها و انحرافات را از بین برد.

علی‌محمد جهانی ، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی نیز در این دیدار به برنامه های هفته کتاب و  کابخوانی در کتابخانه های عمومی استان و ارائه گزارشی از عملکرد و شاخص های کتابخوانی اشاره کرد که مورد استقبال آیت الله یعقوبی قرار گرفت و درخواست گزارشی مکتوب از این برنامه ها برای بیان و ابراز در نماز جمعه این هفته که مصادف با 24 آبان ماه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار است، کرد.  

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]