صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/8/23 پنجشنبه همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار ؛ مسابقه «مهدویت شناسی» ویژه جوانان و نوجوانان خراسان شمالی برگزار می شود همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی، به همت ادارات کل کتابخانه‌های عمومی و راه و شهرسازی خراسان شمالی مسابقه «مهدویت شناسی» ویژه جوانان و نوجوانان این استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، همزمان با بیست و هفتمین  دوره هفته کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی، به همت ادارات کل کتابخانه‌های عمومی  و راه و شهرسازی خراسان شمالی مسابقه «مهدویت شناسی» ویژه جوانان و نوجوانان این استان برگزار می شود.   

علی رضا مصطفی زاده، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در این خصوص گفت: ۱۶ آبان‌ماه مصادف با نهم ربیع الاول، نه تنها آغاز نخستین روز امامت امام عصر(عج) است، بلکه آغاز دوره ای حیاتی و مهم در تاریخ شیعه نیز به شمار می آید. در سال روز نهم ربیع الاول که یادمان آغاز امامت ولی عصر است، بهتر است ما نیز قدمی در راستای شناخت مهدویت برداشته و حال که هفته کتاب و کتابخوانی است، پیشنهاد می دهم کتاب های معتبر حوزه شناخت امام زمان(عج) معرفی شوند.

مصطفی زاده بیان کرد:   این مسابقه فرهنگی با محوریت معرفی منابع معتبر و با اهمیت حوزه امام زمان (عج) شناسی، توسط اداره کل کتابخانه های عمومی با حمایت مادی و معنوی اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی ضمن  قول مساعد برای تهیه یک دوره کامل از کتابهای مهدویت برای کتابخانه های عمومی استان توسط آن اداره کل، خاطرنشان کرد: شایسته است، این تحقیق در بین نوجوانان و جوانان صورت گیرد تا با امام زمان خود بیشتر آشنا شوند و علاقه مندان می توانند  جهت شرکت در مسابقه با مراجعه به پرتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان به آدرس: bojnordpl.ir نسبت دانلود فرم مسابقه اقدام  کنند و  بعد از تکمیل فرم، آن را حداکثر تا تاریخ 7 آذر  به نزدیکترین کتابخانه عمومی استان تحویل دهند.

گفتنی است؛ بعد از داوری فرم های عودت داده شده مسابقات، به 14 نفر از برگزیدگان هدایای نقدیهر کدام به ارزش  یک میلیون ریال  اهدا خواهد شد.

فايلها
فرم مسابقه.docx 136.408 KB
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]