صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/9/5 سه‌شنبه جلسه انجمن کتابخانه های عمومی حصارگرمخان برگزارشد با توجه به نیاز به اتمام عملیات عمرانی کتابخانه عمومی فرهنگ حصار در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهر مبلغ یک میلیارد ریال جهت نرده کشی و باقیمانده ی عملیات عمرانی اختصاص یافت و مصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان شمالی :،در دومین  جلسه انجمن کتابخانه عمومی فرهنگ شهر حصار گرمخان از طرف فرمانداری مبلغ یک میلیارد ریال برای نرده کشی و اتمام عملیات عمرانی کتابخانه عمومی فرهنگ اعتبار و بودجه اختصاص پیدا کرد.

اعتمادی فر، بخشدار و رئیس جلسه  انجمن کتابخانه های عمومی شهر حصار گرمخان گفت:با توجه به پیشرفت قابل ملاحظه عملیات عمرانی کتابخانه نیازاست که هرچه سریعتر با جذب اعتبار این کتابخانه جهت استفاده علاقمندان و اعضاء و عموم مردم به بهره برداری برسد.

اعتمادی فر بیان داشت: در حوزه بخش حصار گرمخان روستاهای با جمعیت بالای 1000نفر زیادی وجود دارد که با داشتن مکان مناسب از داشتن کتابخانه بی بهره هستند که نیاز است از طرف اداره کتابخانه های عمومی و ادارات فرهنگی متولی در این روستاها یا کتابخانه ساخته شود و یا کتابخانه های مساجد و دهیاری ها به کتاب و منابع تجهیز گردد.

اعتمادی فر گفت: با کمک شهرداری محوطه کتابخانه عمومی فرهنگ بهسازی و با جدول بندی در آینده گلکاری و درخت مثمر کاشته خواهد شد.و خیابان دسترسی به کتابخانه نیز با توجه به تسطیح و شن ریزی که شده باید آسفالت گردد.

عیدی زاده،  سرپرست شهرداری حصار گرمخان گفت: با توجه به امکانات موجود شهرداری حصار گرمخان محوطه کتابخانه شن ریزی شده و خیابان نیز تسطیح شده و علاوه بر شن ریزی در آینده در صورت امکان آسفالت خواهد شد..

عیدی زاده گفت: در زمینه صدور پایان کار نیز شهرداری حصار گرمخان مساعدت نموده و در اسرع وقت پایان کار کتابخانه عمومی فرهنگ صادر گردید.

امیری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گفت:با توجه به اتمام عملیات عمرانی کتابخانه ها ی عمومی فرهنگ حصار گرمخان و عارف بجنوردی روستای قلعه جق این کتابخانه ها افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.اما کتابخانه عمومی فرهنگ با توجه به عدم نرده کشی روی دیوارهای دور ساختمان و پله ها،جهت رعایت مسائل ایمنی تا زمانی که نرده کشی ها انجام نگیرد بهره برداری ساختمان از طرف اداره آتش نشانی امکان پذیر نمی باشد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]