صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/9/27 چهارشنبه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها انجام شد؛ تفاهم نامه همکاری بین اداره کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مانه و سملقان در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها با معاون پژوهشی آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره  کل کتابخانه های  عمومی خراسان شمالی، زکیه آذرمهر کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مانه و سملقان  در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها با  آقای قربانی معاون پژوهش آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان  دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیم شادکام، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن خیر مقدم به معاون پژوهشی آموزش و پرورش گفت: کتابخانه های عمومی به عنوان نهادی عمومی و غیردولتی در خدمت جامعه هستند که با مجموعه ای  از منابع مکتوب و مضبوط و بخش های مرجع، کودک، سالن های مطالعه به منظور برآورده ساختن نیازهای اطلاعاتی، پژوهشی، آموزشی، تفریحی و غنی سازی اوقات فراغت عموم، خدمات ارائه می دهند.

قربانی، معاون پژوهشی آموزش و پرورش شهرستان نیز  در این بازدید جهت ترغیب دانش آموزان و فرهنگیان از کتابخانه با رئیس کتابخانه و کتابداران  کتابخانه شهید بهشتی بحث و گفتگو  کرد.

وی افزود: تنها راه افزایش علم و آگاهی مطالعه کتاب است و افزود:  استفاده از کتاب بدون تردید باعث موفقیت فرد  در زندگی شخصی و جامعه او خواهد بود.

وی با توجه به اهمیت کار فرهنگی در تمام عرصه ها  قول مساعد در زمینه  برنامه های ترویجی مشترک با کتابخانه جهت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه با رویکرد ویژه به دانش اموزان داد.

قربانی در پایان خاطر نشان کرد: امید است با همکاری کتابخانه های عمومی وآموزش و پرورش شهرستان ، گامی مثبت در مسیر تحقق اهداف نهاد کتابخانه های عمومی در زمینه توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان  برداشته شود. 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 46