صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود


1398/9/27 چهارشنبه به مناسبت هفته پژوهش؛ کارگاه آموزش «سواد رسانه‎ای» در کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد برگزار شد کارگاه آموزشی «سواد رسانه ای» به مناسبت هفته پژوهش با شرکت گروهی از دانشجویان در کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، مرجان بداغ آبادی،  مسئول کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد از برگزاری  کارگاه آموزشی سواد رسانه ای به مناسبت هفته پژوهش  با شرکت گروهی از دانشجویان در  محل این کتابخانه خبرداد.

 بداغ آبادی گفت : به مناسبت هفته پژوهش کارگاه آموزش سواد رسانه ای و سواد اخلاقی  با شرکت  عده ای از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بجنورد  ،در کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد برگزار شد .

وی افزود : با توجه به اینکه رسانه ها بر حیات فرهنگی و سیاسی ما سلطه دارند و قادرند مدل های ارزشی و رفتاری پر قدرتی خلق کنند ، برگزاری نشست و کارگاه جهت افزایش سواد رسانه ای برای اقشار مختلف خصوصا دانشجویان دانشگاه فرهنگیان جهت جلوگیری از تهاجم فرهنگی می تواند مفید باشد.

در این کارگاه دانشجویان با انواع رسانه ها  و اهمیت و ضرورت تعامل با آنها  ،سواد رسانه ای و سواد اطلاعاتی و اهمیت آن ، ضرورت فراگیری سواد رسانه ای و اهمیت فرهنگ مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی  آشنا شدند.

این کارگاه به همت استاد سید احسان سیدی زاده  فعال فرهنگی و رسانه ای استان خراسان شمالی برگزار و  بیش از 30 نفر از دانشجویان در این کارگاه حضور داشتند.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 84