صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/9/30 شنبه با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی؛ کتابخانه ثامن الحجج(ع) میزبان دوستداران کتاب و کتابخوانی شد کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) روستای بهکده رضوی در آخرین روزهای پاییزی با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی میزبان اعضای کودک و نوجوان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، کتابدار کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) از برگزاری برنامه های متعدد در این کتابخانه با همکاری اعضای فعال خود خبر داد .

ام البنین زارع گفت : از جمله برنامه های فرهنگی در این کتابخانه دو فعالیت در رابطه با نماز با عنوان های نشست جمع خوانی کتاب به عشق محبوب ( قصه هایی درباره نماز ) برای نوجوانان و آموزش وضو و نماز در قالب برگزاری مسابقه پرسش و پاسخ درباره نماز برای کودکان و همچنین نشست جمع خوانی کتاب هدهد سفید برای نوجوانان ، می باشد .

زارع در ادامه خبر داد : به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا و در راستای گرامیداشت آئین و آداب شب یلدا  برنامه ای با عنوان معرفی آداب و رسوم شب یلدا در کشورمان که طبق این سنت بزرگترین شب سال را درکنار یکدیگر جشن می گیرند و خواندن اشعاری از حافظ به همراه برگزاری مسابقه کاردستی با همین موضوع در کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) برگزار شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 59