صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود
1398/10/4 چهارشنبه برگزاری جشن یلدا در بخش کودک کتابخانه عمومی شیخ عبدالله رازی جشن یلدا برای آشنایی کودکان و نوجوانان با آداب و رسوم ایرانیان درکتابخانه عمومی شیخ عبدالله رازی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی, درکتابخانه عمومی شیخ عبدالله رازی جشن یلدا برای آشنایی کودکان و نوجوانان با آداب و رسوم ایرانیان برگزار شد .

این برنامه با دعوت از دانش آموزان پایه دوم دبستان دخترانه (هفده شهریور)دربخش کودک با برنامه های متنوع از جمله قصه گویی توسط ننه سرما (قصه ننه سرما ) درباره شب یلدا و آداب و رسوم این شب و سپس با برگزاری مسابقه میان کودکان و پرسیدن سوال هایی مربوط به شب یلدا و مسابقه ضرب المثل مرتبط با شب یلدا و خواندن شعر یلدا توسط دانش آموزان و اهدای جایزه ، و پذیرایی از مهمانان و گرفتن عکس یادگاری با دانش آموزان  به پایان رسید.

جعفری مسئول کتابخانه شیخ عبدالله رازی گفت : هدف از برگزاری از این جشن آشنایی دانش آموزان با آداب و رسوم این شب و حفظ  و زنده نگه داشتن آیین گذشتگان و انتقال این آیین ها نسل به نسل به آیندگان و بهره گیری از آن به عنوان فرصتی بیشتر برای با هم بودن در کنار بزرگترها.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 71