صفحه اصلي
اخبار برگزیده
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
ورود

1398/10/9 دوشنبه با هدف گسترش فرهنگ مطالعه مفید انجام خواهدشد؛ همکاری بین مدارس عشایر شهرستان مانه و سملقان و کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه همکاری بین مدارس عشایر شهرستان مانه و سملقان و کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه با هدف گسترش فرهنگ مطالعه مفید انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان  خراسان شمالی؛‏  زکیه آذرمهر کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: با هدف آشنایی با کتاب و ترغیب دانش آموزان عشایر به امر مطالعه و کتابخوانی  جلسه ای با مدیران مدارس عشایری شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.

در ابتدای جلسه آذرمهر به معرفی  برنامه های متنوع فرهنگی  و آموزشی  با حضور دانش آموزان  در مدارس در قالب  نشست کتابخوان مدرسه ای ،‏جمع خوانی و بازدید دانش آموزان از کتابخانه و آشنایی با خدمات آنها پرداخت .

در ادامه ابراهیم شادکام، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مانه و سملقان  با تاکید بر اهمیت فرهنگ کتابخوانی افزود: کتابخانه های عمومی شهرستان پذیرای حضوره گستره دانش اموزان و فرهنگیان است امید هست با برنامه های فرهنگی کتابخانه ها دانش آموزان را به سمت کتابهای غیر درسی هدایت کرد و سطح کتابخوانی را در این قشر ارتقا داد.

دوست محمدی، مدیر مدرسه امید انقلاب  عشایری آشخانه نیز در این جلسه گفت : با توجه به ظرفیت بالایی که  در حوزه فرهنگی و کتابخوانی در کتابخانه ها وجود دارد  امیدوار است   با همکاری کتابخانه ها  و مدارس عشایری  بتوان فرهنگ کتابخوانی را بین دانش اموزان عشایری  و فرهنگیان مدرسه گسترش داد  و از این ظرفیت بهرمند شد.

گفتنی است در پایان این جلسه مقرر شد مدارس  بازدید هایی از کتابخانه داشته باشند و از نزدیک با فعالیتهای آنها آشنا شوند و همچنین کتابداران با حضور در کلاسهای عشایر  برنامه هایی  کتاب محور  داشته باشند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 72